bolak

Lidé hledají inteligentní život ve vesmíru, zatím žádný nenašli. Myslíte že je možné, aby nějaká mimozemská civilizace..

..došla při svém vlastním kosmickém bádání k podobnému výsledku jako my, a to ačkoliv už o našem druhu vědí?

Nejlepší odpověď
huxa

zde je to vážně slůvníčkaření, dle toho, co považuješ za inteligentní život. co vím já, vždy se hledají nějaké známky života ve vesmíru, jen pošuci se snaží stále hledat jen a jen mimozemšťany :)

Další odpovědi
Drap

Je to i dost pravděpodobné. A jestli vědí, vědí jenom oni.

iceT

Pokud inteligentní život ve vesmíru někde je,tak se velmi dobře schovává,protože Zemi už navštívil a velmi rychle pochopil,že tady to nemá cenu…

Děda Louda

Myslím, že by bylo přínosnější hledat inteligentní život doma.

mosoj

Alberta Enstaina si každý spojuje jenom s teorií relativity.
Ale on také napsal : " Je dost možné, že odvrácená strana vnímání našich smyslů ukrývá netušené světy". Není to důvod proč nemůžeme najít jiné civilizace ani se k nám nikdo nehlásí ?