Miroslavst

Lide.cz-máte?

Tato otázka tu již jednou dávno padla, ale je tu plno nových a tak mě zajímá, zda máte svůj profil na lidech www.lide.cz a jaký je jeho název?
Proč ho máte? Posíláte vzkazy nebo jen sebe prezentujete?

Nejlepší odpověď
panenka

Nemám Miroslave.

Další odpovědi
PostApMan

Míval jsme ho ještě za dob kdy byl seznam.cz špička mezi vyhledávači v čr (o googlu se v té době nevědělo – pouze vyvolení).

Udržoval jsem profil na Lidé.cz abych se seznamoval s novými lidmi, byl v kontaktu s přáteli a nějakým způsobem se decentně prezentoval, ale to vše jen do té doby dokud nepřišel světový fenomén FaceBook a mě nezbývalo nic jiného než profil na Lidé.cz zahodit a jít na FB (všichni kolegové,přátelé a rodina ho už měli s předstihem a díky FB jsem dohledal i celou základní školu :). Těžko bych stíhal udržovat dva profily a hlavně z lidé.cz slušná většina odešla na FB.

Jahoda

Mám ho. Má ho každý, kdo má e-mailový účet u Seznamu. Avšak ho vůbec nepoužívám. Nemám tam o sobě nic napsaného… 🙂

anonym

tu sránku jsem našla,ale ničím mě nezaujala tak přihlášená nejsm a už tam ani nenahlížím

martina1

Nemám a moc dobře podobné projekty nechápu.Ukazuji se jen lidem,které znám a ti o mě vědí téměř vše a nevím proč dávat ještě vše na odiv internetovému světu.Chápu jen,když si lidi hledají nového partnera.Dřív byly seznamky jen v novinách,tak teď je to jednoduší.

vecernice

Mám,ale moc tam nechodím.Dřív docela ano,ale od té doby co znám odpovědi,tak už to tak nestíhám.

misicka2310

Já mám na lidech profil miselin19 chodím tam častěji naž na facebook mám ho proto abych si mohla dopisovat z kamarády atd

Bunnik

Mám ho. Dřív (v pubertě) jsem tam měla asi pět fotek, ale pořád mi někdo psal a mě to otravovalo, tak jsem fotky zrušila. Jinak jsem tam vždycky chodila jen na diskuze. Teď už jen na diskuzi Co právě čtete za knížku, abych se inspirovala a zrecenzovala, co jsem přečetla :)

kapka

Nemám a neměla jsem. Občas chodím na FB. Chvilku jsem byla neaktivně na Badoo, ale nic pro mě. A jsem na Tixik.com, také neaktivně.