Avatar uživatele
Miroslavst

Lide.cz-máte?

Tato otázka tu již jednou dávno padla, ale je tu plno nových a tak mě zajímá, zda máte svůj profil na lidech www.lide.cz a jaký je jeho název?
Proč ho máte? Posíláte vzkazy nebo jen sebe prezentujete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, anonym před 5012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Nemám Miroslave.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Míval jsme ho ještě za dob kdy byl seznam.cz špička mezi vyhledávači v čr (o googlu se v té době nevědělo – pouze vyvolení).

Udržoval jsem profil na Lidé.cz abych se seznamoval s novými lidmi, byl v kontaktu s přáteli a nějakým způsobem se decentně prezentoval, ale to vše jen do té doby dokud nepřišel světový fenomén FaceBook a mě nezbývalo nic jiného než profil na Lidé.cz zahodit a jít na FB (všichni kolegové,přátelé a rodina ho už měli s předstihem a díky FB jsem dohledal i celou základní školu :). Těžko bych stíhal udržovat dva profily a hlavně z lidé.cz slušná většina odešla na FB.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Mám ho. Má ho každý, kdo má e-mailový účet u Seznamu. Avšak ho vůbec nepoužívám. Nemám tam o sobě nic napsaného… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tu sránku jsem našla,ale ničím mě nezaujala tak přihlášená nejsm a už tam ani nenahlížím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Nemám a moc dobře podobné projekty nechápu.Ukazuji se jen lidem,které znám a ti o mě vědí téměř vše a nevím proč dávat ještě vše na odiv internetovému světu.Chápu jen,když si lidi hledají nového partnera.Dřív byly seznamky jen v novinách,tak teď je to jednoduší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Mám,ale moc tam nechodím.Dřív docela ano,ale od té doby co znám odpovědi,tak už to tak nestíhám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misicka2310

Já mám na lidech profil miselin19 chodím tam častěji naž na facebook mám ho proto abych si mohla dopisovat z kamarády atd

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Mám ho. Dřív (v pubertě) jsem tam měla asi pět fotek, ale pořád mi někdo psal a mě to otravovalo, tak jsem fotky zrušila. Jinak jsem tam vždycky chodila jen na diskuze. Teď už jen na diskuzi Co právě čtete za knížku, abych se inspirovala a zrecenzovala, co jsem přečetla :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Nemám a neměla jsem. Občas chodím na FB. Chvilku jsem byla neaktivně na Badoo, ale nic pro mě. A jsem na Tixik.com, také neaktivně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek