Saky

Lidé bez domova a psi

Dobrý den,chtěla bych se zeptat proč bezdomovzi mají vědšinou psy,chápu že je to věrný mazlíček,ale ti lidé vědšinou nemaj peníze na uživení sebe a ještě k tomu si k sobě vemou psa,plus ten pes někdy ani nedostane jídlo a pití,nedává mi to logiku … :(

Nejlepší odpověď
DIH

Je to pravda ale s tím uživením, mnohdy ten bezdomovec dá radši najíst psovi než sobě..

Další odpovědi
Drap

City často postrádají logiku, nejen u bezdomovců.

Krakis

Také tu hraje velkou roli samota a bezmoc…

knedlik123

Bylo mi jasne . ze tady nekdo bude apelovat na "samotu"atd., faktem je, ze dosud na to neni zakon – bohuzel. Takovito lide by v zadnem pripade nesmeli mit pejska. Totiz, tak , jak jsou k sobe , jsou k jinym. Uz jenom, ze kouri, je argument, oni ale dokonce piji alkohol, a prave ten nemuzou psi ani citit- je to trapeni zvirat, a to by melo byt brat vazno a trestat.