Avatar uživatele
Vladislav97

Licenčná kod her.

Dobrý den,

mám otázku ohledně her. Dejme tomu, že si koupim nějakou hru typu Test drive unlimited 2. Nainstaluji do počítače (s použitím licenčního kodu – product key) hraji hraji atd. Pak najednoou si budu třeba chtít koupit nový počítač a naistalovat si tu hru tam. To bohužel už nejde…píše to, že už byl jednou a ten samý kod použit, je tedy v datbázi. Chci se teda zeptat, to jako opravdu nejde s tim nic dělat? A co kdybych odinstaloval hru z mého starého počítače? Zaregestrovala by to ta databáze a povolila by mi to si to pak stáhnout do nového počítače? Domnívám se, ale že by odinstalace musela využít internet připojení, aby zaregistroval ten proces…Pokud by tado metoda taky ovšem nešla, tak co by se stalo, kdybych chtěl odinstalovat hru z mého starého počítače a pak jí tam zase naistalovat? Využilo by to té databáze, nebo by to využilo nějaké nesmazatelné data na mém starém počítači, které by vypovídali o tom, že tu už ta hra byla nainstalována, a tim pádem by mi to povolilo zase do toho starého počítače nainstalovat. Předem děkuji za odpověd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4211 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek