AndreiRanger

Licence ČNB pro práci ve finančním sektoru?

Zdravím, podle všeho co vím je potřeba pro uzavírání smluv (pokud pracujete např. jako pojišťovák) v oblasti finančnictví licence ČNB. Ví někdo kolik taková licence stojí a co je potřeba udělat pro její získání?

Nejlepší odpověď
panenka

Musíte absolovovat 2 měsíční školení kde pak získáte certifikát toto školení stojí 2500 kč já ještě jednou za 14 dní a to v Sobotu jezdím s kamarádkou na seminář kde si vždy zaplatím 200 kč a kde se dovím nové věcí .Pokud se rozhodnete toto dělat vstupní poplatek jsem já platila 750 kč a dostala jsem své podklady, kartičku kde mám své registrační číslo jméno příjmení a název splečnosti pro kterou to dělám.

Další odpovědi
hanjimka

Mě stačilo udělat test na kooperativě,která to dělá pro ČNB.Tam Vám vystaví certifikát,který s živnostákem a rejstříkem trestů se odesílá ne ČNB.Zatím stojí registrace 2000,ale má se to brzo změnit na 10000.Většina makléřů a poj.společností to mají stejné a dokonce to i dotují.