Lordcruss

Líbý se vám grafity?

Nejlepší odpověď
Hamon

Grafit je prostě šutr jako každý jiný, ani když je jich víc se mi nijak extra nelíbí.

Další odpovědi
Drap

Některé jsou i pěkné. Ale každý by je měl dělat jen na svém majetku.

anonym

Ano, jak píše – Drab – některé jsou pěkné, ale ať si je každý dělá tam kde je to povolené.Pomalované vagony, fasády domů, vchod do metra, sebehezčímu grafity nedávají punc „pěkné“.
To je pak už vandalismus.

anonym

Lýbí ( 🙂. ) A nechal bych si je namalovat na vrata garáže.

Irisa

dokud jsou to čistě grafitti, bez doprovodných obrázků, ty na mě bývají často moc depresivní :D

lota

Jednoduše líbí, víc než betonové zdi, veřejné plochy dokážou oživit. Samozřejmě nemyslím vandalismus a sprejování čekoholiv, kamkoliv.