Drap

Libilo by se vám , kdyby volební hesla a bilbordy byly pravdivé ?

To by ale potom mohlo vypadat třeba takto :
http://letecka­posta.cz/366409693
Doplňuji:
Mě by se to osobně moc líbilo. Třeba by to přineslo změny v parlamentu a ve vládě. Každý by hned věděl s čím od koho může počítat.

Nejlepší odpověď
anonym

Já se spíš divím panu Smetanovi,že jim na těch bilboardech přikreslil „jen“ tykadla.To byl ještě hodně slušný a stejně se už „napravuje“ a převychovává jako společnosti nebezpečný jedinec v kriminále.Už se těším na nejbližší volební kampaň,mám spostu známých,kteří už připravují spreje…:D

Další odpovědi
Amie

Mě by spíš potěšilo, kdyby byly více vtipné – viz Schwarzenberga jeho „když se kecají blbosti tak spím“. což pravdivé bylo :D.

briketka10

ale ony pravdivé jsou !!

Mapel

Když já už na pohádky nevěřím.

led

Preboha, spamätajte sa! Veď keby napísali a ukázali pravdu, koho a čo by ste potom volili.
Tie heslá a bilboardy sú ako „Cisárové nové šaty“ v známej Andersenovej rozprávke a vždy sa nájde dieťa, ktoré vykríkne „Cisár je nahý“, vy tú radosť tomu dieťati chcete pokaziť?