maschin

Líbila se vám více Praha za socialismu nebo ta dnešní?

Která se vám více líbila/líbí? Berte to ze všech hledisek.

Nejlepší odpověď
da ny

Ta stará, stejně jako Karlovy Vary 😁
Pozitivně hodnotím jen nové fasády domů ;)

Další odpovědi
ten který je

Líbila se mi Malá Strana se svými legendárními postavičkami.Hos­půdky se svými štamgasty a jejich příběhy.Ve starobylých bytech žili lidé,kteří byli tak trochu patrioti.Dnes už tam nežijí,místo nich jsou tam cizinci,hospůdky osiřely a všude samá luxusní restaurace pro cizince a nepřeberné množství cetek.:-(

fcoop

Socialistická Praha vypadala jak Stalingrad v pětačtyřicátém.
Otlučené baráky a bolševické nápisy s idiotskými hesly o radostných zítřcích a o tom,že se „Sovětským Svazem na věčné časy a nikdy jinak“.
To"Nikdy jinak" – to tam bolševik dodal,protože se říkalo: „Sovětským Svazem na věčné časy, ale ani o vteřinu déle“.

suaeda

Nebudu hodnotit zda byla Praha lepší dříve nebo nyní.
Rozdíl je znát na Staromáku. Dříve zde člověk slyšel různé světové jazyky. Dnes převládá ruština.

zjentek

kdo se tlačí na výsluní? Víme? Tak takové najdeš v luxusním městě a je jedno, za jakýho režimu ..vždycky je tam najdeš

ivzez

Stará.

marci1

Ta ještě hóódně starší ! 🙂