franci

Líbila jsem se mu a ted to vypadá že už ne, mám ho ještě oslovitm když jsem to neudělala předtím??

taky se mi líbí jeden kluk do třídy, chodím do 7.třídy.když jsem byla v 6. tak mi dával pořád najevo že jsem mu sympatická..já jsem se ale styděla a nic jsem mu neřekla, pak s tím najednou přestal a v 7. už se na mě jenom hluboce zadívává. Mám pocit že ted se mu líbí jina holka ze třídy která je mnohem hezčí. nevím jestli už není pozdě abych ho oslovila…poradte mi prosím!!!!

Nejlepší odpověď
M.

Oslovuj si, koho chceš. Ve tvém věku (a možná i s tvým rozumem, podle vyjadřování) je to stejně vcelku jedno. :)