verunka483

Líbil se vám výkon Tomáše Vernera na ME VB?

Když bruslil na písničku od LMFAO… to jsem celkem nečekala.

Nejlepší odpověď
Ella

Vernera nesleduji, mám jiné favority :)
Koukla jsem se a stejně to byla už jenom exhibice a úpřimně se jeho program dost podobal Pljuščenkovi, akorát všichni víme – Pljuščenko je Pljuščenko, na toho nikdo nemá… zatím. I když to není on, komu fandím, nedá se mu upřít talent a to, že je stále king :D
Neviděla jsem to celé, ale držela jsem mu palce alespoň v tom, aby neupadl při nějakém jednoduchém skoku, jako se mu to stalo minule na exhibici…