Zlatý

Líbil by se Vám takový dům?

http://www.prozeny.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jo líbí je i pěkně vybavený

Další odpovědi:

Zlatý

Také se mi líbí, ráda bych ho viděla na vlastní oči, ono z obrázku to vypadá krásně, ale realita může být jiná.

Stříbrný

Za ty prachy se mi to zdá drahé...

Zlatý

Ani ne, je to jako dřevník.Ale posadit to někam do přírody jako chalupu proč ne..

Bronzový

Taková budnička za ty prachy a ještě dřevo? Hm, tak tam bych to na dlouhodobé bydlení nechtěla...znám dům za 1,4 mil., který nový postaví a není to takováto dřevostavba...takže bych tam určitě nešla za ty prachy...mám raději domy, které vydrží i pro další generaci...

Bronzový

O třídu lepší "čunkodomek"
Pěkná legrace.. Jako kontejnerové byty v Holešově.. A prej "luxusní" dubovo - dýhová kombinace za milion a půl..?! Tak to nevím, jestli nebude lepší ten byt.. Rozhodovat se mezi mrazákem, myčkou nebo troubou by se mi nechtělo a mít to jako "trvalé bydliště"? Leda v oblasti častých záplav.. Ani jako chata se mi nezdá nejlepší řešení.. Líbí se mi ale ty nulové náklady (po investici 500 000,- Kč, samozřejmě): mít to na samotě u lesa, stačí pouze studna (v lese to je předse jedna vedle druhé), vyroubat pár stromů a podkuřovat si celou zimu a 48 fotovoltaických článků Vám uživý plazmovou TV, DVD, el. troubu, PC, světlo atd.. Za 750 000,- Kč se dá pořídit opravdu luxusní Mobilheim 4+kk a to Vám ještě cca 150 000,- Kč zbyde..!
Fakt úžasně utracené peníze..!

Bronzový

Takový domeček bych brala snad jako chatu někde u přehrady. Ale nevešly by se mi tam kočky.

Zlatý

za predpokladu, že ostane na tom mieste, kde bol prezentovaný (Václavák v Prahe), nie.
Pokiaľ by stál na kraji lesa, ano

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.