FUN.terča

Líbííí se mi!!!

Co mám dělat?Jeden kluk se mi hrozně líbí,ale newim jak na něj.Nevítenějaké fígly???Děkuji­.....:)

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe mu to říct. Je to nejschůdnější cesta

Další odpovědi
taxio

Říct mu co k němu cítíš, ale bacha kluci bývají v těchto věcech dost plachý.

Ale jestli si ho chceš získat nějakým fíglem, Pár typů by tu bylo

Snaž se chodit jako dáma a ne jak buldozer. Něco slušivého si oblíkni. Trochu se navonit (ne moc). Ale hlavně mu nelez (promiňte za to slovo) do prdele. To většinu kluků odradí. Snaž naznačit, že ho máš ráda.
Nejlehčí by bylo mu to říct, ale NE smskou, NE přes FB. Prostě mu to řekni v osobně někde venku nebo tak.

Děda Louda

Choď do kina na filmy, kde hraje.

panxnotdead

Usmívat se na něj, povídat si s nim..

venkovan

Tak děvče. Už ti začínají problémy dospělých. od te´d budeš celý život řešit ten nejzákladnější problém – líbí se mi sameček – jak na něj.
S ohledem na tvůj věk – nech tomu volný průběh. Protože nemáš zatím kam spěchat. navíc pokud je to kluk přibližně tvého věku, tak většinu z nich než nějaká holka zajímají problémy PC her, správně nasazeného řetězu na kole, či jak před holkou a partou kluků zamachrovat. takže pozor – jak už někdo napsal – kluci jsou velmi nesmělí, zejména, když na ně děvče moc tlačí se schovávají „za máminu sukni“.

Fildas

Si 589. holka co se na to ptá, ještě jednou… Nejsme poradna pro zamilované! Taková kategorie zde není a nechápu proč jsi to zařadila do Filmu…