Líbííí se mi!!!

Co mám dělat?Jeden kluk se mi hrozně líbí,ale newim jak na něj.Nevítenějaké fígly???Děkuji.....:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlépe mu to říct. Je to nejschůdnější cesta

Další odpovědi:

Pokročilý

Říct mu co k němu cítíš, ale bacha kluci bývají v těchto věcech dost plachý.

Ale jestli si ho chceš získat nějakým fíglem, Pár typů by tu bylo

Snaž se chodit jako dáma a ne jak buldozer. Něco slušivého si oblíkni. Trochu se navonit (ne moc). Ale hlavně mu nelez (promiňte za to slovo) do prdele. To většinu kluků odradí. Snaž naznačit, že ho máš ráda.
Nejlehčí by bylo mu to říct, ale NE smskou, NE přes FB. Prostě mu to řekni v osobně někde venku nebo tak.

Zlatý

Choď do kina na filmy, kde hraje.

Pokročilý

Usmívat se na něj, povídat si s nim..

Zlatý

Tak děvče. Už ti začínají problémy dospělých. od te´d budeš celý život řešit ten nejzákladnější problém - líbí se mi sameček - jak na něj.
S ohledem na tvůj věk - nech tomu volný průběh. Protože nemáš zatím kam spěchat. navíc pokud je to kluk přibližně tvého věku, tak většinu z nich než nějaká holka zajímají problémy PC her, správně nasazeného řetězu na kole, či jak před holkou a partou kluků zamachrovat. takže pozor - jak už někdo napsal - kluci jsou velmi nesmělí, zejména, když na ně děvče moc tlačí se schovávají "za máminu sukni".

Pokročilý

Si 589. holka co se na to ptá, ještě jednou... Nejsme poradna pro zamilované! Taková kategorie zde není a nechápu proč jsi to zařadila do Filmu...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.