Daniel16

Líbí se vzhled SMS zpráv na mobilních telefonech HTC?

Konkrétněji, mám HTC Desire 500 a absolutně ten vzhled nesnáším. Líbí se mi SMSky ve formě chatu (Samsung, Apple). Je to sice ta nejméně důležitá věc, ale zajímá mě názor jiných. Nevíte, zda-li se chystá nějaká aktualizace vzhledu „hátécéček“?

Odpovědi
mosoj

SMS mám zahrnuto v tarifu 900. Pošlu tak jednu za dva měsíce. Ty co mně chodí jsou hlavně bezpečnostní SMS z banky a tam koukám na něco jiného. Nicméně přečtu je a rozumím jim.