lenica

Líbí se vám záda, na nichž se rýsuje páteř?

Nebo vám to naopak přijde nechutný? Máte taky vystouplou páteř? Tohle jsou moje záda: http://imgur.com/nRA3Yvb. Dost lidí mi říká, že to je hnusný, když mi tak moc leze páteř. Ale mně se to líbí. nejsem žádná anorektička, normálně jím a ani ybhc se nezlobila kdybych trochu přibrala, ale páteř ať kouká pořád:D

Nejlepší odpověď
ReHu

Moc se mi to nelíbí, ale každý je nějaký. O vystouplou nebo nevystouplou páteř v životě nejde.
Myslím, že vystouplou ji mají „hubení“. Ty s „normální“ váhou nebo nadváhou ji mají pod úrovní, protože tam je hmota 🙂

Další odpovědi
Luxx

mně to jako extrém nepřipadá..

anonym

Koukám, že na 1 bederním obratli je výrůstek a s tím můžeš mít v životě trápení, holka nebohá.
_____________­________________________­__

Mě se líbí hrudní koš, kdy jsou vidět žebra. Ukážeš?!

Vroudenspil

taky mi kouká páteř , dokonce i žebra . mám 170 cm a 75 kg .

Adam R

Mě se to taky líbí. A negativní komentáře lidí neposlouchejte, někteří dokážou být hodně zlí.

lenica

Ale houby výrůstek, vždyť jsou všechny ty obratle stejný…na žádným nic divnýho není

anonym

Ale jo, a docela markantní !

lenica

A ty seš doktor, že se v tom tak vyznáš? Mi tedy stanov diagnózu, dej doporučení..o­čekávám něco jako lékařskou zprávu 😁

anonym

😁 , ne dělám si srandu.

lenica

To jsem si myslela:-D ale trochu jsem na to skočila a jak blbá prohlížela fotku a jezdila si po páteři prstem:D přece jen naposledy mi páteř prohlížela doktorka na výstupní prohlídce a to už je nějakých 6 let…

ReHu

Víme:-). Skoro pořád 🙂