e1232851@trb

Líbí se Vám Windows 10 a jak se s nimi pracuje?

jaké jsou oproti Windows 7

…pokud je už teda máte aktualizované

.. nep_čuj Löwe a radši napiš názor

Odpovědi
jáára

oproti W8,1 mě třeba zlbí vyhledávání, ale jinak v pohodě… Doporucuju

MirKop

U nás mají velký úspěch. Jsou skvělým spojením 7 a 8.1 !

Vlosa_xD

Windows 10 je uplně suprový. 🙂 Nevím o ničem, co by se mi tam nelíbilo, zatím šlape na 1*… 😉 Rozhodně doporučuji. A i kdyby se ti po aktualizaci win10 nelíbil, tak můžeš měsíc po aktualizaci přejít zpátky na minulou verzi systému windows… 😉 Tak neváhej a zkus to!!!

led

Je to otázka zvyku, ako keď prejdete z embéčky na súčasné auto.
Okrem jednej záhady som s win10 spokojná
Záhada:
občas, nie je to pravidelne, sa pri štarte stane, že sa obráti smerovanie jasu obrazovky, takže ´+´ uberá jas a ´-´ ho pridáva. Po reštarte to už ide správne.

Löwe

Tohle není diskuzní fórum na téma windows 10, pokud si chceš pokecat, přesuň se na oficiální nebo k tomu určené webové stránky!

gecco

Jááro – opravdu doporučuješ přejít z W7 na W10??

jáára

Ano, W7 bych nechtěl ani zadarmo

Vlosa_xD

Já to doporučuji!