marci1

Líbí se vám výraz „vymazlený“ a používáte jej?

Vymazlený auťák, oběd, recept ap. – téměř cokoliv. 🙂

Nejlepší odpověď
Oukey

Nelíbí, nepoužívám.

Další odpovědi
Kepler

Sice ten výraz nepoužívám, protože v našem kraji se taky moc nepoužívá, ale líbí se mi. Chlapi si vymazlují nejraději svoje autíčka, protože takhle legálně utečou do své trucovny – garáže a mají klid. Případně se tam ještě ožerou a ještě vypadá před svou ženou, že dělal něco užitečného.

quentos

Ani moc ne, ale pořád lepší než to nahrazovat anglizmy typu „cool“ nebo nedejbože nějakým germanizmem :{/>

gecco

Ano – a i jej používám…
😉
Mazlení je vrchol rozkoše – a to „vymazlený“ tomu odpovídá…
😉
Já mám třeba vymazlený nože v kuchyni a vestu na WW…

Lorena3456

Čeština degeneruje. Je to hrozné slovo, absolutní nesmysl, zní to jako vyplazený. Ale tak jak upadává lidská inteligence a s ní vše ostatní, vysktují se stále častěji debility tohoto typu. To samé se týče slov „vychytaný a vychytávka“. Když jsem se po 40 letech vrátila do Čech a soused mi řekl, že je to vychytané, pochopila jsem, že to je absolutně blbé. Lidi, vezměte rozum do hrsti a mluvte česky bez vymýšlení kravin.
Když mi nĕkdo řekne, že je něco vymazlené, tak to zní, jakoby s tím onanoval a dostal minimálně dva orgasmy. Je to fakt na blití.