Frogman

Líbí se vám více ženy nalíčené nebo nenalíčené?

Makeup dokáže kolikrát člověka změnit úplně k nepoznání. Mě se o trochu víc líbí ženy nalíčené trošku nebo i vůbec.
Mám kamarádku, která makeup nepoužívá vůbec, je jí 20 a vypadá lépe než většina nalíčených holek. :DD

http://cdn.lol­wot.com/wp-content/upload­s/2015/03/20-celebrities-who-look-completely-different-without-makeup-1.jpg

Nejlepší odpověď
Zbynas

Nalíčené jen trochu

Spíše nenalíčené nebo jen trochu (oční stíny, linky), ale třeba rtěnku, pudr vůbec.

Přírodní krása žen nevynahradí nějaké toxické srašky.

Další odpovědi
Dane

Nalíčené

Nevím, co znamená být nalíčená jen trochu. Buď makeup mám nebo nemám.

Myslím si, že každá žena by se měla umět nalíčit. Většina žen nosí alespoň decentní makeup, protože dokonalá pleť bez sebemenší vady neexistuje. 😉

gecco

Nalíčené jen trochu

Kdysi jsem si ženu (tedy – tehdy slečnu) vybral i proto, že se nelíčila…
No – ´nevyšlo to´, ale pokud vím, pořád se nelíčí – a pořád jí to sluší…
😉
Nemám rád zmalované baby – jakoby si něco musely dokazovat…

anonym

Jiná odpověď

U každý baby je to jinak.
Jedna může být nenalíčená a je hezká,jiná,když si na ksicht něco neflákne,tak je ošklivá jak noc.

marci1

Jiná odpověď

Řekla bych, že takové nalíčené, nenalíčené. Trošku třeba jen řasy a lesk na rty, aby žena vypadala, že nalíčená není. 🙂

ReHu

Jiná odpověď

To, že líčení není vidět, neznamená, že žena není nalíčená.
Líčit se lze s vkusem nebo také nevkusně.
Někdy hodně nevkusně.

anonym

Nalíčené jen trochu

některé ženy se musí hodně nalíčit, aby byly koukatelné, někdy to ale přeženou a je to ještě horší. každopádně po ranním probuzení to nebude žádná hitparáda

bolak

Nalíčené jen trochu

Kdybych chtěl vidět klauna, koupím si lístek do cirkusu.

MonkeyKing

Nalíčené jen trochu