verunka483

Líbí se vám více vlnité (kudrnaté) nebo rovné vlasy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Vlnité

Ne jako pudl,ale mírně přirozeně vlnité.Většinou chceme co nemáme a tak ta,která má vlasy rovné,ta si je nechává vlnit různými způsoby a ta která má vlnité si je žehlí…:D

Další odpovědi
anonym

Vlnité

Přírodné vlnité. Žádné kurdlinky, jen prostě mírně zvlněný účes.

Damiana

Rovné

Každému sluší něco jiného. U sebe mám nejraději hladší účes s oblými a nadýchanými vlnami. Je to takové ženštější, než hřebíky nebo afro. V první řadě ale záleží na kvalitě vlasů.

Heřman

Rovné

A dlouhé.

egroups

Rovné

Rovné nebo mírně zvlněné.Kudrnaté a takové ty trvalé,to přímo nesnáším.

david22

Vlnité

Zungu

Rovné

filva

Rovné

Raduska1

Rovné

anonym

Rovné