SinceX

Líbí se Vám více Facebook než jiné sociální sítě např. Twitter ?

K otázce od Miroslavst..
Máte FB? :D Většina, jak jsem jich četl má, líbí se Vám více Facebook než jiné sociální sítě např. Twitter. A co například nápad se všeichni spojit přes Facebook?:)
Doplňuji:
Dodatek:
Dejte rovnou svoje jména, jestliže chcete..:))

Nejlepší odpověď
PostApMan

S nápadem spojit se přes FaceBook souhlasím, e-mail je dost nespolehlivý.

FaceBook se mi libí asi nejvíc ze všech známých soc. sítí. MySpace je jen v ENG takže Čechů tam moc neni (jsme rozmazleni, potřebujeme náš rodný jazyk vždycky a všude). Twitter je pouze sdílení zpráv a situací, používám ho jen občas a taky je zaměřen spíše na zahraničí – nemáme tam moc silnou českou komunitu. Obecně je prostě FaceBook nejrozšířenější a jsou tam „skoro“ všichni, takže není moc na výběr.

Jo proto případné spojení název profilu je moje přezdívka.

Další odpovědi
Elk

Taky jsem na fb, ale nějak jsem tomu neporozuměl a nikdo ze známých tam není natolik erudovaných a trpělivých, aby… no jo…