e1232851@trb

Líbí se Vám vánoční trhy ve Vídni?

Nejlepší odpověď
hapiky

Už jen vánoční výzdoba nejen obchodních center Vídně a jiných Rakouských měst hovoří o vyspělosti a kultuře národa.

Další odpovědi
ivzez

Líbí.

A ještě trochu víc v Salzburgu.

anonym

Ačkoli žádné svátky neslavím, tak co jsem tam byl naposledy, tak se mi to tam visuálně celkem líbilo.

da ny

Ano, na všech místech, kde se konají.
Celá vánoční Vídeň je krásná,
jen je tam o víkendových dnech příliš mnoho lidí (Čechů, Slováků a Maďarů 🙂

mosoj

Nejezdím do Vídně ani nikam jinam do zahraničí. Nemám to zapotřebí.

suaeda

Vánoční trhy jsem navštívil v několika městech nejen v Rakousku, ale i v Německu a ve Švýcarsku. Všude je to sice trochu jiné, ale vždy to umí vykouzlit tu správnou vánoční atmosféru, kterou jsem u nás zatím v žádném městě neobjevil. V našich městech mi to připadá jako obyčejný trh.

Arne1

Ve Vídni jsem letos nebyl ale vždycky to tam byli krasne. Letos se mi nejvíce líbí u nás v Brně – Praha, Kraków a Curych mají výzdobu mnohem chudší

Kamix

Taky jsem si oblíbil Vídeň, a to nejen, když jsou tam Adventní trhy, ale i v průběhu roku. Na https://jaces­tovatel.cz/me­dia/kam-ve-vidni-co-videt-za-historicke-pamatky jsme našli spoustu tipů jaké navštívit památky, a tak pokaždé máme ve Vídni co dělat.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.