Makulka

líbí se vám Vánoce ??

líbí se vám vánoce pokud ano nebo ne tak mi prosím odpovězte

Nejlepší odpověď
quentos

Rozhodně ano, je to čas, který bychom měli strávit s nejbližšími a dělat si navzájem radost. Nechápu lidi, které kupování dárků „stresuje“ a „rozčiluje“ a v důsledku toho se na Vánoce netěší. Nikdo je přece nenutí, aby je slavili…

Další odpovědi
panenka

ahoj makulko jestli mám mluviti za sebe tak mě se líbí už proto že se sejdu s rodinou kterou mám ráda včetně svých rodičů babiček dědečku skrátka všech co mám ráda a mohu s nimi prožít pravě ty krásné prožité vánoční svátky.

standa

Ano líbí.

Džanička

I mě se vánoce moc líbí,a ne jenom proto že od ježíška něco dostanu,já sama ráda rozdávám dárky,a mám z toho radost,tři roky mi dělají radost hlavně moje děti,a o vánocích je nádherné vidět tu radost v jejich očích.

Haníí

Anoo,miluju jéééé

Marketka73

Vánoce miluji, ale ten stres, co jim předchází ☹…Já to vždycky všechno hodím na poslední chvíli. Vloni jsme dokonce zjistili, že nám nesvítí světýlka až na Štědrý den! Letos se snažím vše shánět a připravovat v předstihu, abych měla klid. Dárky už mám jakž takž koupené. Letos jsem příteli koupila krásnou peněženku odsud: https://www.pe­nezenky-ahal.cz/panske-penezenky-na-zip/. Doufám že jí ocení!"