Avatar uživatele
Makulka

líbí se vám Vánoce ??

líbí se vám vánoce pokud ano nebo ne tak mi prosím odpovězte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? maka před 5206 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Rozhodně ano, je to čas, který bychom měli strávit s nejbližšími a dělat si navzájem radost. Nechápu lidi, které kupování dárků „stresuje“ a „rozčiluje“ a v důsledku toho se na Vánoce netěší. Nikdo je přece nenutí, aby je slavili…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

ahoj makulko jestli mám mluviti za sebe tak mě se líbí už proto že se sejdu s rodinou kterou mám ráda včetně svých rodičů babiček dědečku skrátka všech co mám ráda a mohu s nimi prožít pravě ty krásné prožité vánoční svátky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
standa

Ano líbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

I mě se vánoce moc líbí,a ne jenom proto že od ježíška něco dostanu,já sama ráda rozdávám dárky,a mám z toho radost,tři roky mi dělají radost hlavně moje děti,a o vánocích je nádherné vidět tu radost v jejich očích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Haníí

Anoo,miluju jéééé

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Marketka73

Vánoce miluji, ale ten stres, co jim předchází ☹…Já to vždycky všechno hodím na poslední chvíli. Vloni jsme dokonce zjistili, že nám nesvítí světýlka až na Štědrý den! Letos se snažím vše shánět a připravovat v předstihu, abych měla klid. Dárky už mám jakž takž koupené. Letos jsem příteli koupila krásnou peněženku odsud: https://www.pe­nezenky-ahal.cz/panske-penezenky-na-zip/. Doufám že jí ocení!"

před 1214 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek