mosoj

Líbí se Vám umělkyně malující prsem ?

Lidé vymyslí hodně hovadin, ale tato se mi líbí a je sympatická. Nepohoršuje a obrazy jsou také přijatelné. Co Vy na to ? Trumfne Salvatora Dali ?
Nepůjde do toho také někdo z „odpovědí“. Zamlouvám si první obraz.

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/207559-ruska-maluje-obrazy-svymi-nadry.html

Doplňuji:
Aj, aj, deset minut a je mi jasné že si půjdu koupit toho Muchu.

Nejlepší odpověď
dagry

Nechápu co ty lidi k tomu vede. Jeden maluje penisem, ta zas prsem. Neřeknu, kdyby byli postižení, tak to beru, že chtějí být v životě užiteční, ale tyto „umělce“ já osobně nechápu a ani je proto nijak neobdivuji.

Další odpovědi
ReHu

Nějak mě to neoslovilo.
Možná by to mohl zkusit Miroslavst. Ten má obrovský smysl pro humor 😁.
Doplňuji:
>Miroslavst – víš jak se to říká – když se chce, tak jde všechno 😁.

Jahoda

Je to divný. Já osobně bych toto nikdy v životě nedělal., Nejen, že bych musela ukazovat své poprsí kvůli reportážím atd., ale je to taky kravina. Nepřijde mi to vůbec zajímavé. Spíš jako nějaká prkotina, kterou někteří vymyslí z hecu… 😉
Doplňuji:
Miroslave, ty si všimneš všeho 😁 Samozřejmě, že tam mělo být „nedělalA“. A myslím to tak, že bych nedělala malování obrazů ňadry. 😁

Miroslavst

Miroslavst by to rád zkusil, bohužel mu nenarostla tak velká prsa.
Že by to zkusil jak navrhuje dagry??? :D:D:D
Zajímalo by mě, co by z toho vzniklo. Mám takové tušení, že asi jen svislá čára :D
Doplňuji:
Otázkou však zůstává, zda by ta svislá čára byla malovaná zvrchu dolu nebo ze zdola nahoru ?:D:D
A zajímalo by mě, jak to myslela Jahoda, že by to nedělal?

Pirate_of_D1

Už nějakou dobu maluji na zeď mokrá díla např. sovu s roztaženými křídly, ovšem bez povšimnutí.
http://www.li­povaobec.cz/i­mage.php?nid=125­3&oid=333266&wid­th=375&height=245

Zdroj: http://www.li­povaobec.cz/i­mage.php?nid=125­3&oid=333266&wid­th=375&height=245

aramah

To opravdu jde mimo mně.

led

Hovorí sa tomu sebareklama. Aj zvieratá dokážu maľovať. Najdôležitejší je nápad, bez neho to nejde.
Ale to neznamená, že akákoľvek maľba je aj umelecké dielo. Umelecké dielo musí človeka osloviť, aj bez toho, že by poznal autora.

Casparek

Má to promyšlené a dělá to pro prachy. Neobdivuju ji, ale uznávám, že je chytrá a vydělá si. Už to chce jen obchůdek s názvem „Obrazy malované kozou“!

Michal

Jo,lidi přijdou na lecos.Že by trumfla Daliho,ten maloval snad štětcem…

anonym

O prachy jde vždy až v první řadě.