ReHu

Líbí se vám tyto obrazy?

http://www.gemini-gem.com/gallery.php

Klikněte na galerii.

Nejlepší odpověď
quentos

nejsou nezajímavé, ale přijdou mi všechny na jedno kopyto… po dvou, třech člověk už zhruba ví, co čekat u dalšího, u čtvrtého ztratí zájem dál prohlížet… a to jsem aktivně i pasivně fanda do umění od narození

Další odpovědi
panenka

Moc ne

Vicki

Nelíbí.

aramah

Hodně hezké,zajímavé.

Tata

Vypadají zajímavě, ale řekněte mi jsou tak rozmazané, nebo mám špinavé brýle, nebo že by se mi zhoršil zrak. Rozhodně jeden bych doma snesl.

Yenjik

Nic pro, ani proti nemam, ale zpusob prezentace je VELMI mizerny…

terry

Vypracování ano, celkově také, jen jsou trochu ponuré.

Jahoda

Ani ne.

verka

Nelíbí.

anonym

Jsou velmi krásné,viděla jsem je naostro..
Doplňuji:
Doplńuji svou odpověď,tento malíř je můj dlouholetý přítel,a proto jeho obrazy znám.Maluje své obrázky,komiksy a obrazy již dlouho tolik má kritika.

cyky

Jistě umíte všichni malovat olejem a máte takovou fantazii jako tento začínající malíř.
Pokud ano, nechápu tuto kritiku.
Já sama maluji, ale nejsem obdařena takovým talentem. Obrazy nejsou některé kvalitně nafocené, ale každý z nich má originální nápad a své kouzlo.
Mají detailní provedení a volbu barev.
Mě se líbí MOC!