Alča M.♥

Líbí se vám tyto jména?

Mám 2 čivavy-kluky a jmenují se Jim (Džim) a Elfík. Líbí se vám ty jména?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč ne, pěkná. Každé jméno je pěkné, když se pěkně říká

Další odpovědi
Rocker

Hezký jména.My máme bíglice Betynu a Nelinu:-)

briketka10

každý jméno je pro pejska hezký a když si ho vybereš ty a líbí se ti..
Jimíkůů, Elfíkůů roztomilý :DD

anonym

Hlavně, že se líbí tobě a jejich nositelům.
(Méně se mi líbí znásilňování češtiny, – to jméno = střední rod, ⇒ „tato (ta) jména“).

terry

Docela jo.
Doplňuji:
Hlavně, jestli na ně slyší a jestli poslouchají. Kluci. Aspoň trochu.

Conchus

Hezké, ale říká se ta jména, resp. tato jména.
Doplňuji:
Já mám bišonka, který se jmenuje Dante, ale říkáme mu Danťo, Dantýsku, dědku (je mu 12) a na všechno slyší. Když chce.

majky.prcek

jim(džim)je pěkné ale tak holka mohla být třeba nella,stázinka,mis­s,lady
Doplňuji:
soory :)

samicek333

Zajímavá jména, ale já mám jiný styl a asi bych tak své psy nepojmenovala.

CATHY

ano jsou rostomilá a krátká.