Jahoda

Líbí se vám to?

Zdravím!

Teď to běží v TV a zajímaly by mě názory. Líbí se vám videoklip Lady GaGa – Alejandro? Nemyslím zpěv, ale ten obraz.

Děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

Me se nelibi ani Lady GaGa,natoz klipy.

Další odpovědi
anonym

ta písnička se mi líbí,ale ten video klip jsem ještě neměla štěstí vidět

dagry

Písnička úžasná, klip odporný. Ale zřejmě se váže k textu písně, ale protože mu nerozumím tak proto ta má reakce. Ale Lady Gagu poslouchám ráda, má dobrý hlas a „chytlavé“ melodie. A mrzí mě, že nemůžu na její koncert. To bude pastva pro oči… a uši taky.

quentos

jo, ten klip je hezkej, viděl jsem ho na YouTube

oskar

Docela dobré.