Líbí se vám tetování na ženách vyšší váhové kategorie?

Úplně mi přejel mráz po zádech 😁

Nejlepší odpověď
cochee

Tetování se mi nelíbí vůbec na komkoliv. Ale nedělám z toho kovbojku; vždycky jen pokrčím rameny a řeknu si, dobře ti tak, i na tebe ve stáří dojde.

Další odpovědi
iceT

Jsem vyšší váhové kategorie, a tetování mám. Ovšem na takovém místě, kde není na první pohled vidět a kde by snad puritány ani pohoršit nemohlo. Ono totiž není problém vážit přes metrák, ale vybrat si místo, kde tetování nebude vypadat jako pěst na oko.
Tak jsem kdysi viděla slečnu, co měla biceps jak The Rock, ale ne tak pěkně osvalený a na něm vymalovanou růžičku na výšku asi 5 cm, to pak takové tetování vypadá blbě.

anonym

Sice jsem ještě panna a vážím pouhých 46 kg, ale chystám si vytetovat na nohu čárkový kód se satanovým číslem, aby žádní mimozemšťani po mě, již více neslintali.

nenene100

Ne nelíbí, připadá mi to, že se snaží od špeků odpoutat pozornost, naopak to ty oči přitáhne.

Drap

Nelíbí se mi na žádných ženách.

Baromut

Ženy vyšší váhové kategorie vypadají strašně tak jako tak, tetování už to fakt nevytrhne :D