Toruk

Líbí se vám těhulka, nebo mimísek? Proč jsou tak málo vidět?

Dnes jsem na Idnes pochytil nové označení těhotné ženy: mimísek- roztomilé. Líbí se mi těhotné ženy, škoda, že moc nejsou vidět. Když nějakou vidím, říkám si „potká mě štěstí“. Proč jsou tak málo vidět? Jsou víc doma, než v době kdy byly bez bříška?
http://ona.id­nes.cz/mimisek-tehulka-manza-aneb-maji-tehotne-misto-mozku-chrastitka-pvt-/deti.asp?c=A100726_­172001_deti_lf

Nejlepší odpověď
straširybka

já vídám hodně těhotných. ale sama jsem bohužel nebo bohudík břicho velké neměla. v 6. měsíci to nikdo ani nepoznal, dokud jsem to neřekla a v 9. měsíci mě typovali teprve na cca 5. měsíc. U švadleny jsem poprosila manžela ( byla jsem na konci 8.měs. ), aby mi zavázal tkaničky, ona na mne koukala, že jsem nějaká baronka, tak jsem jí vysvětlila, že jsem před skoro před porodem. omlouvala se mi, že si toho nevšimla. Takže možná těhulky potkáváte, ale není to vidět, jako u mne 🙂

Další odpovědi
anonym

To se vam jen zda,u nas se to ted mimiskami jen hemzi,nedavno jsme ji meli v rodine,je to nejkrasnejsi obdobi zeny i jejiho partnera,pokud se ma mimi tesi oba,vim,ze realita je mnohdy jina,ale to stesti ocekavani je urcite castejsi.A jestli jsou vice doma?Nemyslim,jen uz ke konci si kazda pripada jak vyvrzeny vorvan a pohyb neni jednoduchy.I vy, to mi verte, si jednou povedete tu svou mimisku hrde za ruku.

pekynka

Z mužských úst zní tahle pojmenování zvláštně , ale uchytila se a je to milé. Máme těhulku v práci mimísek bude chlapeček a moc se těším na drandění s kočárkem dokud v něm mimísek pěkně spinká a moc se nevrtí. Už mám splněno a tak se snad někdy dočkám, že chlapci svou matku udělají babičkou.

Cullinda

Není to spíš tím, že se snaží aby to nebylo vidět? Já jsem v 22. týdnu těhotenství – to co jsem nosila dřív už nedopnu a v těhotenských věcech není zase takový výběr a navíc ty ceny..
Takže než se trápit penězma za tak krátkodobou věc,tak to řeším mikinama z přítelovy skříně..A pak je fakt houby poznat. A sama si kolikrát říkám jestli je ta či ona těhule nebo jen víc nabaštěná :)

pondělí

prostě není zájem rodit děti
zajděte si do romského bydliště tam se to těhotnýma hemží,každý správný cikán musí mít spoň osm dětí
gadžo jen jedno maximálně 2

kapka

Mě byste v době, kdy jsem čekala dvojčata rozhodně nepřehlédl!
Pak jsem byla v porodnici na pokoji s paní, která si prý jen nechala trochu upravit kalhoty a ani žádné těhotenské nepotřebovala.
Také souhlasím, že ke konci těhotenství, už to na žádné velké běhání venku není. 🙂

mišula4

Já Vám řeknu, proč jsou tak málo vidět. Jsem těhotná, protože mám zaměstnání, kde pracovat nemůžu, tak jsem na nemocenské. Přesto, že jsem těhotná a měla bych mít možnost jít na čerstvý vzduch a dělatsi procházky a pod., mám vycházky jen 4 hodiny denně, dvě ráno – ať můžu odvést děti do školky a dvě odpo.,ať je můžu zase přivést.Kontrola je u mně co dva týdny, prostě pohoda – 6 měsíců zavřená v paneláku.