Miroslavst

Líbí se vám remixy písní-skladeb?

Někdy je remix lepší než píseň-skladba samotná, někdy ne. Líbí se vám různě zremixované skladby-písně?
http://www.you­tube.com/watch?v=bcvdTrG­mfeo&feature=re­lated

Nejlepší odpověď
hanulka11

na to si moc nepotrpím ..... asi mám hudební hluch

Další odpovědi
quentos

když se povedou … ale musí se to umět. Takovej remix „The Boys And Me“ od skupiny Sawyer Brown je lepší než origoš. Ale někdy jsou to pěkný zpotvořeniny…

vecernice

Právě tak bych to řekla i já,že některé remixy jsou lepší než normálně písnička.Tohle není špatný.Něco podobného do sebe peru každý ráno,abych se probrala.Řekla bych,že je to někdy i mnohem rereremixovanější.

anonym

přesně jak píšeš, někdy se to povede jindy ne … záleží na tom kdo remix dělá a zda do toho umí vložit dobrý nápad.

Častěji remixy bohužel jen zkazí původní sklatbu protože do ní někdo jen naroubuje pár většínou ne moc dobře zvolených stop s bicími … tak se to samozřejmě dělat nedá, s tím je třeba si pohrát opravdu mnohem víc pokud má výsledek stát za poslech