VanEgg

Líbí se vám písnička GANGNAM style?

Zajímalo by mě jestli se vám líbí písnička od PSY GANGNAM style.
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=9bZkp7q­19f0

Nejlepší odpověď
anonym

Spíš se mi líbí ty parodie. Vzpomínám na podobné vlny- letkis, ptačí tanec, macarena…

Další odpovědi
Pilot486

ano, jak hudba, tak tanec a neobjevují se vůbec špatné parodie

Natty*

Je děsně srandovní a u nás ji „zpívá a tančí“ celá škola… :DDD

balca

lepší je "Český styl :D "

Rocker

Nelíbí,poslouchám úplně jinou muziku.

chachar1922

Mě to třeba nepřišlo vtipné. To už jsem se zasmála více u té české parodie. Hudba je strašná, jako většina dnešních songů a vtip jsem taky nepobrala, takže vás nechápu co na tom vidíte.