Earl Sin

Líbí se vám nový vzhled Odpovědí?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Před časem se řešily postoje k téže změně na slovenské verzi (celkem 3×), viz odkaz:
Inovace je jednoznačně k horšímu, jen namátkou:

  1. Jedna stránka na všechny rubriky.
  2. sytém bodování zkrouhnut o 50% (za palec už ne 2 body, ale pouze 1).
  3. Zcela zmizel náhled (to zas bude překlepů bez možnosti oprav)
  4. Po každém připojení k netu je nutno se pokaždé znovu přihlašovat.
  5. Kumulace všech otázek 1 tazatele likvidující přehlednost, výrazně zmenšené a úsporné písmo, zhoršený kontrast pozadí atd.

Nakonec všichni, co v prvotní a ještě nezasvěcené euforii klikáte na „Ano“, možná časem přehodnotíte svůj počáteční optimismus.
Nezapomeňme, že je to de facto redukce za účelem úspor (takže grafika už toho moc nezachrání).
Doplňuji:
viz nové bodování:
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/presune-se-novy-vzhled-slovenskych-odpovedi-i-na-ceske

Další odpovědi
quentos

Ne

Nepřehledné, designově děsné; když jsem to viděl na slovenských Odpovědích, doufal jsem, že totéž nehodlají udělat s českou verzí… a vono jo.

kropitko

Ne

Ne, nemám ráda novoty, vůbec se tu neorientuji. Dokonce jsem měla problém vložit otázku. Dost spěchám, potřebuji znát odpověď co nejdříve.

dudu

Ne

Nejsem vůbec nadšen.
Doplňuji:
Navíc se nemohu zbavit dojmu, že správce těchto stránek se zachoval zpupně, nadutě a ignoruje mínění zdejších účastníků. Nejprve tuto „tragedii“ uplatnil na slovenských stránkách a aniž přihlédl ke kritice, bez slůvka zavádějící informace také nám nevybíravě předhodil svůj výpotek. Volám fuj ignorantům, kteří svoji duši a spokojenost klientů zaměňují za maximalizaci zisků a zaprodali duši kmotrům a jejich přisluhovačům.

Andělé

Ne

V prvním momentě jsem si povzdechla,nelíbí se mi žádné novoty,nerada si zvykám na něco nového.
Ale už mám za sebou první odpověd v diskuzi a myslím,že si rychleji zvyknu,než jsem si na začátku myslela. Ale zatím se mi nelíbí a raději bych měla původní Odpovědi…:-(
No,zvykneme si.

Hlada

Ne

Doplňuji:
Novinky mám rád, na nový vzhled bych si jistě snadno zvykl, pokud by šlo o vzhled. Toto je ale diletantský paskvil nerespektující elementární zásady tvorby webu. Změna za každou cenu. Bezúčelná grafika má přednost před funkcí a smyslem stránek. Bůh ví, co autor do kódu všechno naflákal, že se stránky tak výrazně zpomalily. Stránky jsou široké, dole se i na širokoúhlém monitoru zobrazuje vodorovný posuvník, přitom vlastní obsah je bezúčelně zúžený. Pravý sloupec je zbytečně široký. Topik není důležitý. Naopak, hlavní sloupec, nejdůležitější obsah stránek, je úzký, velikost písma v otázkách je malá. Věřme, že je to jakási nedodělaná beta verze, na které ještě autor zapracuje.

barnajka

Ne

Vzhled hnusácký, funkčnost prasácká. Jsem holt nepoddajná konzerva, ale zásadní změny fakt nemám ráda, protože v 99% je to změna k horšímu.
Aby toho nebylo málo, tak za pár dní mě na Facebooku čeká nucený přechod na Timeline profil, prý i Seznam bude kompletně měnit schránky…no jo: a jestli s tím uživatel souhlasí, to je všem šumák, co?
Já na tohle nemám nervy, vracím se do reálnýho života, a hotovo :))
Díky za všechno to hezký, co jsem tu díky vám zažila (to vošklivý jako by se nestalo ;) , mějte se tu prima, dál se ptejte a odpovídejte, ať se vám daří,… a hlavně: nehádejte se, neperte se, mějte se rádi :D Určitě sem občas nakouknu,..zeptat se, když budu mít nějaký problém..nebo zkusit odpovědět,, když se tu náhodou někdy nachomýtnu.. Ale za daných podmínek mě to tu prostě přestává (přestalo) bavit. Tak ještě jednou díky všem za všechno, bylo mi tu s váma opravdu moc fajn :)

PS: A předem varuju: tím, že tu víceméně končím, mi jsou nová pravidla úplně ukradená, takže se nehodlám zdržovat jejich teoretickým študováním a praktickým testováním.
TUDÍŽ:
Pokud sem ještě někdy zavítám, PRDÍM na lištu, PRDÍM na kodex, PRDÍM na všechno…a rovnou se ptám na to, na co budu chtít. Klidně ať je to pomiliontý opakující se otázka, nebo otázka blbě zařazená…nezá­jem!!!!!! Prostě chci odpověď a chci ji co nejdřív. Když mi tu otázku někdo nahlásí jako závadnou, PRDÍM na to – a vkládám otázku znova. A znova..a znova..a znova..tak dlouho, dokud to mazače nepřestane bavit a dokud já nedostanu svou odpověď. Schválně koho to přestane bavit dřív :))
V tomhle novým vzhledu aby se čert vyznal.. a admini jsou sprominutím jelita, že takovou Sodomu Gomoru dopustili. Zmatky budou teď, zmatky budou za týden..a myslím, že zmatky tu budou vlastně už furt. Když lidi byli ‚líní‘ číst kodex a používat lištu PŘEDTÍM, už vidím, jak se do toho hrnou teď :D To bude teď ignorace absolutní :D

No nic, přátelé: já se teda ještě jednou a naposled loučím…
Díky za užitečný rady i za pobavení..a dejte mi kdyžtak vědět, kdyby admini dostali rozum a vrátili starý vzhled. To bych asi navážno uvažovala o comebacku ;)
Mějte se krásně, ~barnajka~

casey

Ne

Doplňuji:
Uz jsem to videl na slovenskych odpovedich a moc mi to neslo, ale snad si zvyknu.

BENYTA

Ne

Doplňuji:
Nic nenajdu, jsem úplně v p.....
Nenávidím takovéto novinky…

aramah

Ne

Doplňuji:
To je děs.
To nepoberu:((

annas

Ano

Vzhledově se mně líbí, ale funkčně nikoliv.

vagra

Ne

Domnívám se, že jde o dost nevydařenou změnu.

fcoop

Ne

Doplňuji:
Docela mě rozčiluje to přihlašování se,proč tam tedy je to „Přihlásit se trvale“?
A je TO pomalejší,méně přehledné.
Reklamy žádné nemám,to ale bude tím,že jsem je zakázal.A nemám chuť zjišťovat,kolik jich tam má ten,kdo si je nezatrh.
Ostatně – kvůli reklamám byl tento server pořízen.Vždyť o prachy jde vždy až v první řadě.
A HLAVNĚ – není to vlastně jedno?Dokud nejde o život,tak .............

Petra09

Ne

Nelibi.A psala jsem sem pres mobil jako jindy a vubec to prispevek neulozilo! Ted pisu prec pc.Jinak naprosto souhlasim s Dr.axl.

Sůwa

Ne

Ne, ale nelíbí se mi toho víc.

iceT

NEVÍM

Teď jsem sem vlezla a byla v šoku,co to je?
Napřed jsem myslela,že je to chyba jen u mě,ale při podrobném zkoumání hlavní stránky jsem zjistila,že je zde upozornění na nový vzhled a chtěla jsem položit i otázku,ale naštěstí jsem si všimla Vaší ankety.
Takže se teď nemůžu rozhodnout,jestli odpovědět ano nebo nevím.Spíš nevím,protože bůhví jak to bude dál.
Doplňuji:
Nelíbí se mi absence modré lišty,která je nahrazena nevýrazným proužečkem a prťavou lupou,líbí se mi nápověda.

Terryle

Ne

Doplňuji:
v první chvíli jsem myslela,že jsem na špatné stránce… ale co, zvyknem si

anonym

Ne

Chodím na odpovědi čím dál méně,vzhled se mi nelíbí,nejsem proti inovacím jako takovým,ale tady se sekli,nepřehled­né,to přihlášení..

dědapetr

NEVÍM

hanny 2

Ne

Zatím ne,ale asi je to nezvyk.

ondra07

Ne

Rozhodně ne ! Je to méně přehledné. Je to sice o zvyku, ale na tohle si budu dlouho zvykat. :)

Ella

Ne

Po prvotním šoku, kdo to tady naheckoval a pochroumal mi došlo, že je to asi oficiální a teda nic moc – nevyznám se v tom, reklamy na mě vyskakujou na každém patníku, prostě fujky…

Amie

Ne

možná bych asi ten nový design rozdychala , ale poté co jsem na stránku najel a hrozně dlouho trvalo než se to načetl nijak nadšená nejsem. mám rada staré hezké věci na které jsem byla zvyklá a málokdy se podaří že mě nějakou novinkou někdo potěší.

pokazdejinak

Ne

Doplňuji:
dnes jsem se sem dostala po delší době a nestačím se divit :/

nelíbí

hlavně už se mi tu povedl jeden malý překlep a přestože jsem nedostala palec, tak mi to nejde opravit… nabízí mi to jen doplnění odpovědi :/ nechápu – už dřív se tu řešilo, proč nejdou odpovědi opravit víckrát a teď, při inovaci sebrali i tu jednu jedinou možnost a navíc chybí i náhled, při kterém se ještě dalo něco vychytat…

mosoj

Ne

Vokamžiku mé odpovědi .

Statistika v duchu naší republiky. 35 odpovědí z toho 23 NE!!! a a ve sdtatistice je 6 % NE jděte do háje !!! ONO to je totiž 67 % !!!!!!

david22

Ne

Doplňuji:

  1. Je to nepřehledné
  2. Hůře si mi loguje
  3. Nemám rád takové změny, je to pro mě vybočení ze stereotypu. Časem si asi zvyknu, ale mám jiné věci na práci, než se aklimatizovávat na nové stránky…

hanulka11

Ne

Hykam

Ne

Doplňuji:
Tom 11170
v mozille je to taky o dost pomalejší.

Emefej

Ne

Doplňuji:
Nelíbí, ošklivé a hlavně o dost pomalejší.

Bublinnka

Ne

Kuře

Ne

flodur

Ne

briketka10

Ano

ano nevadí mi vzhledově, ale funkčně jsou nevychytané ☹
Doplňuji:
chybí mi náhled byl moc důležitý, když dávám odkaz a mohla jsem se podívat jestli je v pořádku..a když není naše odpověď ještě opalcovaná mohl se do ní vepsat text, nyní můžeme jen doplnit !! to samé bude zřejmě i u zadání otázky bez náhledu a u diskuze je to divné ?? načítá se celá stránka a to je úplně nepřehledné !!
musíme se vracet u svého profilu hodnocení odpovědi, protože se načítá stránka s otázkami a to je otrava..
a něčemu ještě nerozumím a bude to makačka než se do toho ponořím doprčic ☹

TOM11170

NEVÍM

Asi to s tím nesouvisí,ale přes IE 9 mi nabíhají o dost pomaleji..

bobánek

Ne

RQLM

Ne

Damiana

Ne

Nelíbí. Psala jsem to, už když se řešila slovenská verze.
Každá změna nemusí být vždy k lepšímu. ☹

Ne

fakt ne, zvykla jsem si na starý) v tomhle skoro nemám přehled,ale hold si budeme muset zvyknou ☹

odik

Ano

Facebook mě naučil přizpůsobovat se změnám 🙂

Rocker

Ano

Doplňuji:
Včera jsem tu nebyl,dnes ráno jsem se toho úplně lekl:-)

roxy52

Ne

Moc se mě to nelíbí.

Berkl

Ne

kapka

Ne

Weroniq

Ne

blesk26

Ne

Syd

Ne

jendahun

Ne

Nelíbí,stojí to za h…,seká se to,problém se zorientovat a když odcházím z mých odpovědí,hodí mne to na moje otázky.Asi tady končím.

terry

NEVÍM

To se uvidí časem. Musím si na ně zvyknout.

lukas.lukas

NEVÍM

Doplňuji:
No… ani moc ne, než si zase zvyknu…

zl@tk@

NEVÍM

marťa382

Ne

Doplňuji:
Nelíbí se mi, je to nepřehledné. :(

akvidzerp

NEVÍM

anonym

Ne

Doplňuji:
Tyto stránky jsou potvrzením Murphyho zákona: „Když něco funguje, je potřeba to předělat.“

ten který je

Ne

anonym

Ano

Doplňuji:
Graficky se mi celkem líbí, ale co se týká funkčnosti, je to děs! Na mobilu přes WIFI si ani necvrnknu, jinak pomalé načítání a další problémy, které popsali již kolegové.

Děda Louda

Ano

Doplňuji:
Jenom by to mělo být svižnější.

vito

Ano

Heřman

Ano

Hlavně kvůli tomu že stránka se rychleji načte a kompletně je to přehledný.

ahold

Ne

justjoke

Ne

geoorg

Ne

kazisvět

NEVÍM

Na vzhled názor nemám. Ale z nových funkcí mně připadne hodně užitečný stream. Dovoluje mně snadno sledovat na jednom místě, co mně zajímá – příspěvky následovaných uživatelů, kategorie a dokonce i klíčová slova.

led

Takto to dopadne, ak niekto chce rýchlo modernizovať, ale zabudne nechať svoj projekt preveriť niekym nezávislým takzvaným „testom blbosti“. Takýto test väčšinou objaví skryté chyby, na ktoré odborník so svojim správne odborným pohľadom nepríde. Napríklad ako v tejto otázke matematické prepočty a štatistika postavené na hlavu.
Alebo teraz je ten test blbosti?

Děda Louda

V dotazu šlo o vzhled. Tam nic nenamítám. To, že to nefunguje, je věc jiná. Pod lacinou vábničkou nového vzhledu dochází k celkovému zhoršení. Vršení fatálních „chyb“ vede zcela zákonitě k evidentně cílené autodestrukci. Kdo koho tahá za fusekli?

Sůwa

Stejně nejhezčí jsou ty obrácené klíčové dírky místo snad medailí, škoda že jsem nezůstala u bronzové. Byla zajímavější a tričko mi stejně neposlali. Ideální příležitost začít dělat něco jiného, než trčet u monitoru. Úroveň klesla, tak proč by měl vzhled zůstat pozadu. To je jen o prvních pár dní k odvykání, ale ani to moc nebolí…

led

Budem trochu tvrdá. Dr Axl má pravdu, ide v prvom rade o peniaze.
Počúvam váš plač a krik, ale ruku na srdce, koľkí z vás sa pozrelo po opozornení
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/presune-se-novy-vzhled-slovenskych-odpovedi-i-na-ceske
na slovenské stránky a napísalo svoje pripomienky z tých terajších 53 odpovedí, koľkí to urobili? Spočítam to určite na prstoch jednej ruky.
Zatiaľ z mojich pripomienok realizovali aspoňn väčšie a čitateľnejšie písmo pri písaní odpovede ( Pôvodné bolo malé a sivé).
Nie plakať a nadávať, ale napísať pripomienky a navrhnúť riešenie treba.

briketka10

proč se mi tato otázka nenačítá u mého profilu v odpovědích ??

anonym

Doporučuji ctěné pozornosti pohled profesionála, jenž o tvorbě webovek něco ví a nepodléhá nekritickým emocím – viz odpověď Hlada.
Jednou větou, hrubé selhání, děs, svrab a neštovice !!

anonym

Tedy přátelé, to tu ještě nebylo – zatím 53 odpovědí.
Tomu marketingoví profíci říkají efekt negativní reklamy !!

briketka10

Omezení hodnocení jednomu uživateli – – 25 25

to je z té tabulky hodnocení..

briketka10

chci se zeptat jak je hodnocení uživatelů v té tabulce moc tomu nerozumím – 2× vpravo dole po 25 bodech ??

kapka

Tak už to opravili, je tam 15%, 73%, 12%
Týjo, ale těch odpovědí, co? To je určitě rekord!

anonym

Názorná ukázka manipulace + blamáž, podraz, mystifikace a podvod.
Pod rouškou grafu (a reálných odpovědí 5×Ano/17× Ne/ 2× Nevím) nás graf oblbuje stavy 21%/4%/8%.
Kde je těch chybějícíh 67% do základu 100%? To už se i matematické zákony przní na účelovou politickou objednávku? Tyhle praktiky přece dosud používal pouze bulvár nejhlubší spodiny!

mosoj

Je to zřejmě chyba, ale vážná!! Vzhledem k tomu, k čemu tato statistika zajisté slouží. Navíc takováto banální chyba by se u profi programátora neměla stát, zejména v této oblasti !!

odik

myslím, že na takto velkém projektu nebude pracovat pouze jeden programátor … a to se pak chyba stane raz dva … ale 100% souhlasím, že by si každý tu svoji část měl zkontrolovat a toto by se pak stávat nemělo

superkluk

Kdybys místo těch pitomejch keců radši napsal adminům, že na novejch odpovědích mají chybu, tak pomůžeš daleko víc!

anonym

Už se stalo, ale náprava se neděje, proto varování pro ostatní postižené!

odik

a ty myslíš, že to jde jen tak lusknutím prstů opravit? ano, může to bejt drobnost, ale taky ne! … kdo ví … my do toho nevidíme – nebo ty snad jo?

dave09

Osobně bych za tím viděl spíš nějakou chybičku spojenou s přechodem na novou verzi než skandální odhalení aféry velikosti Watergate. :)

mosoj

Osobně jsem dost starý abych se jechal oblbovat dnešními rádoby fořty. I účelová chyba nese výsledky !!

anonym

Bať, bať, mosoj, samozřejmě je to chyba, jenže v matematické oblasti od profesionálních programátorů, velice fatální.
Rád bych viděl ty, kteří to bagatelizují, kdyby jim pouhou chybičkou o jednu číslici nepřišla výplata na jejich, ale úplně cizí účet.
To by bylo čóro móro, co?