DusanOrlik

Líbí se vám nový videoklip od LadyGaga:Marry the Night?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Ne

ne, ani ji nemám ráda, Nina Hagen je lepší, ona jí vlastně paroduje a Siouxsie And The Banshees je též rebelka, takže LadyGaga nepřichází s ničím novým na scénu jenom s tím, že je modernější a ne do punku..

Další odpovědi
Kapicka

Ano

Já osobně si myslím,že zpívá pěkně.Sama ji moc zbožňuji :).Snaží se být extravagantní.No a co?Právě timhle se živí…co dodat.Je prostě dokonalá ;)

samicek333

Ne

Nelíbí se mi jak zpívá ani její videoklipy

štamgast

Ne

Tuhle muziku neposlouchám.