Líbí se vám novotvary, které vznikají teď na internetu?

http://zpravy­.idnes.cz/novot­vary-v-internetovych-diskuzich-d8g-/domaci.aspx?c=A151106­_200122_domaci_zt

Nejlepší odpověď
redy

Jo dost dobrý 🙂

Další odpovědi
anonym

A co tobě, líbí? Mně jednoznačně Havloid!

ptáč

Mě se taky líbí havloid. Sluníčkáři jsou léčeni havlotrolem.

zjentek

..a ty už bys měl taky dostat nějakej novotvar

Drap

Příspěvek: Některé líbí, některé ne. Co se mi ale nelíbí, jsou tvé stále debilnější otázky a tvé vkládání videí.
Nahlásil uživatel: Jugar
Z důvodu: Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele.

anonym

Debilní jsou tak možná ty tvoje.

anonym

Ne, ne, já už to vidím. Ty Jugarovy jsou debilnější.