Miroslavst

Líbí se vám nebo už je protivná?

Právě zase hrají v rádiu lásku v housce.
Líbí se vám nebo už je to protivná písnička, kterou hrajou furt dokola?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Mně se pořád líbí. Občas ji dají na Óčku a já ji mám i v mobilu jako vyzvánění…

Další odpovědi
quentos

ještě že neposlouchám rádio … tu písničku neznám ;{)> lepší pustit si cédéčko, rádioví DJs se nám nemůžou vždy trefit do noty …
Doplňuji:
taxem si ji poslech na YouTube. Pěkná, musím říct, čekal jsem idiotský plytký text, ale nebylo tomu tak; klípek je taky velmi povedený.

Bunnik

Má chytlavou melodii a zpěvák má strašně příjemnej hlas… text je zvláštní… a zatím mi to nevadí, ale půjde-li to takhle dál, brzy to k tomu dospěje…

dagry

Písnička mě oslovila hned při prvním poslechu díky chytlavé melodii, ale od středy do pátku mi v práci ležela v hlavě a nešlo ji přebít žádnou jinou písničkou. Takže už mi leze krkem.
A doufám, že ji hned tak neuslyším, protože se v tom povezu zas.