Avatar uživatele
anonym

Líbí se vám náušnice u kluků?

Když kluk nebo chlap nosí náušnice,líbí se vám to?
Díky za názory.
Doplňuji:
Ad Brillant:
Lidi žijou,množí se ,dopsívají,tudíž tvá odpověď na moji otázku není na místě,umíš jen poukazovat na to co už tu bylo,na nic jiného se nezmůžeš.
Lidé,kterým léta přibývají nemůžou stále jen koukat dozadu,ale oni se taky vyvíjejí a jsou tu i noví,tak že se to netýká jen těch co odpověděli dřívě,ale i těch současných!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Adula.57, redy, Putin, Vroudenspil před 3242 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Adula.57

Vůbec se mi to nelíbí. Jakmile to u nějakýho uvidím, ztrácím o něj zájem. Přijde mi to zženštilé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Borec z nausnicí vypadá líp jako ženská z cigaretou,ne­bo opilá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Nelíbí, a zcela to odmítám…rovněž tetování, a další hloupé, prolétské módy :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Ne. Jsem ještě stará škola a tehdy platilo, že na první pohled bylo jasné, kdo je kdo.
A náušnice nosili pouze komedianti a cikáni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Když vidím u chlapa náušnici, tak mu do ní strčím prst a trhnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ne. V našich krajích to není tradiční pánská ozdoba a ani se nijak neujala. Chlap s náušnicí na mne dělá dojem, že se chce lišit, protože si potřebuje kompenzovat nějakou nedostatečnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=n%C3%A1u%C5%A1ni­ce%20u%20kluk%C5%AF

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ano líbí,pokud je to decentní ozdoba a nikoliv třeba toto
http://karinka28­.blog.cz/0905/a-n-i-m-l-s
nebo ještě něco víc obludého

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Aliska

To je strašně individuální. Vůbec mi nevadí piercingy(včetně ušních), ani u kluků ani u holek, ale jak je to u všeho: Ne každému to sluší. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je zaujímavé sledovať, ako sa vyvíja móda mladých a reakcie tých, čo už týmto spôsobom recyklácie prešli. Za našich časov…presne rovnaké reakcie boli aj vtedy, sú aj dnes a ešte sa budú opakovať v budúcnosti. Aj nosenie šperkov, bez ohľadu na pohlavie, je ako takýto začarovaný kruh. Myseľ jednotlivca je ovplyvňovaná mysľou okolia a myseľ okolia je zas ovplyvňované jednotlivcom (prirodzene, nemusí ísť o toho istého jednotlivca).
Čo sa nepáčilo našim rodičom, páčilo sa nám a naopak, ale tí rozumní sa navzájom tolerovali a teraz čo sa páči našim deťom, nepáči sa nám a … budeme tolerovať, že naše deti sú ako my k našim rodičom alebo vyhlásime boj? Alebo pôjdeme z extrému do extrému a budeme navzájom spolu bojovať miesto spokojnej symbióze?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne, nejsem homokláda.

Nepočítaje fakt, že v uchu jsou citlivá nervová zakončení, stejně jako na chodidle, ale ať si ženský propichujou ucha dál, „když se to tak dělá“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vroudenspil

Já mám náušnice dvě podobně jako Dero Goi ( nebyl to záměr ale náhoda . Že, to mám jak Dero jsem se dozvěděl od jedné holky :D ) http://i51.ti­nypic.com/2ex­rfig.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jsem v tomto velmi tolerantní, když si chce dát chlap do ucha naušnici, tak ať si ji tam dá, kdo mu v tom chce zabránit a z jakého důvodu, jakým právem zakazovat, nebo hanět? Je to každého věc, kdo určuje, co je dobré a co špatné? Naušnice ať nosí prostě kdo je nosit chce a každýnu je do toho velký kulový. horší je se dívat na ožralu, tlustou matronu v minisukni i když i o té mini by se dalo dlouho debatovat, každý má rád své, co jednoho zaujme, tím druhý pohrdá, buďme víc tolerantní, já jsem taky potvora, já zas nesnáším ponožky v sandálech, trapný hadry…já se tomu zasměju (v duchu, pro sebe, pokud se na to třeba i tady nezeptá někdo přímo), vždyť dá se říct, že i moje máma má trapný hadry a co? Miluju ji nadevše. Můj syn taky nosil naušnici a co? Nějak se to projevilo na jeho charakteru? Velký kulový!

před 3205 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek