Hetty

Otázka pro nás, ženy: líbí se vám muži s bílými vlasy?

Odpovědi
Rokio

Já jsem také „spíše“ na něžné pohlaví.

zjentek

Z čeho jsi vyhodnotila, že toto je server pro ženy?

Drap

Já jsem spíš na holky.

Adula.57

Pokud na to mají věk, tak se to k nim hodí, je to přirozené a nejlepší volba. Nemám ráda, pokud si mladí muži barví vlasy na bílo, nebo pokud si starší muži barví vlasy z důvodu šedin.

yuko

Sede i bile vlasy muzum slusi. Take se mi nelibi, kdyz si muzi barvi sediny.
Ale mozna si mysli, ze s nabarvenymi vlasy vypadaji mladsi. Pritom si neuvedomuji, ze jsou pro zeny mnohem pritazlivejsi prave s sedinami ci bilymi vlasy.

lusy116

Mě osobně se nelíbí já sem spíš na blond