Avatar uživatele
marci1

Líbí se Vám „lumbersexuálové“ ? Údajně to dorazilo už k nám. 🙂

http://zen.e15­.cz/telegraf/rum­cajs-dneska-jest-lumbersexual-1166444

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gecco, zzzlatokopka před 3312 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jaaak „dorazilo“???
;-D
Vousy teda nosím střídavě – podle toho, jak moc mne na xichtě šimraj, ale těžké boty, džíny a flanelky nosím už tak dobrých 35 let…
Jen namísto toho MacBooku mám v ruce fakt sekeru (častěji nůž)…
😉
Že bych ´začínal´ být in??
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VeRe1983

Nelíbí se mi žádní -sexuálové/ky. Tyhle trendy jsou totiž naprosto umělé a pitomé, pisálci se patrně nudí a tak ventilují kraviny. Ti, kdož tyhle různé selfie, lumbersexuály a podobné nesmysly vymýšlejí zaslouží nakopat s rozběhem do hýždí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzlatokopka

No super:-(((

Ještě jim chybí kůň a bryčkaDDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je mi to jedno. Osobně nosím plnovous už 40 let.Nosím taky dost často flanelové košile a farmářky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím, proč bych měla soudit někoho, komu se líbí něco neobvyklého, do toho spadají i módní výstřelky, každý si nosí a nosit bude, co chce, to ještě neznamená, že je divný, spíš zvláštní a koukám, že lidí, kterým se třeba zrovna tohle nelíbí, je víc, než dost, takže takový člověk musí mít i hodně odvahy a taky pevný nervy, aby ho nenapadlo za pitomý kecy a přiblblý ksichtění jiných lidí na svoji adresu po někom vystartovat a říct mu něco od srdce. Čecháčka poznám podle oblečení už z dálky, kdyby byl jediný ze sta, protože právě naši chlapi se neumí oblíkat vůbec .http://www.vip­story.cz/conten­t/images/5422b8cb­71068.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

už iba čakám, kedy si požiadajú o registrované partnerstvo s divoženkami, srnkami, vílami, laňami, diviačicami, prípadne trpaslíkmi, trolmi, škriatkami a to všetko bez ohľadu na pohlavie a náboženskú orientáciu.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WenceslasRe

Tak jako mužovi se mi to líbí :D
Doplňuji:
A ještě k tomu jsem vousofil :D

Upravil/a: WenceslasRe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě se to teda vůbec nelíbí.
Je to další výstřelka mody,jen se chtějí zas někteří předvézt v jiném světle a dělají ze sebe blbce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek