marci1

Líbí se Vám „lumbersexuálové“ ? Údajně to dorazilo už k nám. 🙂

http://zen.e15­.cz/telegraf/rum­cajs-dneska-jest-lumbersexual-1166444

Nejlepší odpověď
gecco

Jaaak „dorazilo“???
;-D
Vousy teda nosím střídavě – podle toho, jak moc mne na xichtě šimraj, ale těžké boty, džíny a flanelky nosím už tak dobrých 35 let…
Jen namísto toho MacBooku mám v ruce fakt sekeru (častěji nůž)…
😉
Že bych ´začínal´ být in??
😉

Další odpovědi
VeRe1983

Nelíbí se mi žádní -sexuálové/ky. Tyhle trendy jsou totiž naprosto umělé a pitomé, pisálci se patrně nudí a tak ventilují kraviny. Ti, kdož tyhle různé selfie, lumbersexuály a podobné nesmysly vymýšlejí zaslouží nakopat s rozběhem do hýždí.

zzzlatokopka

No super:-(((

Ještě jim chybí kůň a bryčkaDDD

Drap

Je mi to jedno. Osobně nosím plnovous už 40 let.Nosím taky dost často flanelové košile a farmářky.

anonym

Nevím, proč bych měla soudit někoho, komu se líbí něco neobvyklého, do toho spadají i módní výstřelky, každý si nosí a nosit bude, co chce, to ještě neznamená, že je divný, spíš zvláštní a koukám, že lidí, kterým se třeba zrovna tohle nelíbí, je víc, než dost, takže takový člověk musí mít i hodně odvahy a taky pevný nervy, aby ho nenapadlo za pitomý kecy a přiblblý ksichtění jiných lidí na svoji adresu po někom vystartovat a říct mu něco od srdce. Čecháčka poznám podle oblečení už z dálky, kdyby byl jediný ze sta, protože právě naši chlapi se neumí oblíkat vůbec .http://www.vip­story.cz/conten­t/images/5422b8cb­71068.jpg

arygnoc

už iba čakám, kedy si požiadajú o registrované partnerstvo s divoženkami, srnkami, vílami, laňami, diviačicami, prípadne trpaslíkmi, trolmi, škriatkami a to všetko bez ohľadu na pohlavie a náboženskú orientáciu.

;-Q

WenceslasRe

Tak jako mužovi se mi to líbí :D
Doplňuji:
A ještě k tomu jsem vousofil :D

anonym

Mě se to teda vůbec nelíbí.
Je to další výstřelka mody,jen se chtějí zas někteří předvézt v jiném světle a dělají ze sebe blbce.