Zlatý

Líbí se Vám "lumbersexuálové" ? Údajně to dorazilo už k nám. :-)

http://zen.e15.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Jaaak "dorazilo"???
;-D
Vousy teda nosím střídavě - podle toho, jak moc mne na xichtě šimraj, ale těžké boty, džíny a flanelky nosím už tak dobrých 35 let...
Jen namísto toho MacBooku mám v ruce fakt sekeru (častěji nůž)...
;-)))
Že bych ´začínal´ být in??
;-)))

Další odpovědi:

Pokročilý

Nelíbí se mi žádní -sexuálové/ky. Tyhle trendy jsou totiž naprosto umělé a pitomé, pisálci se patrně nudí a tak ventilují kraviny. Ti, kdož tyhle různé selfie, lumbersexuály a podobné nesmysly vymýšlejí zaslouží nakopat s rozběhem do hýždí.

Bronzový

No super:-(((

Ještě jim chybí kůň a bryčkaDDD

Zlatý

Je mi to jedno. Osobně nosím plnovous už 40 let.Nosím taky dost často flanelové košile a farmářky.

Stříbrný

Nevím, proč bych měla soudit někoho, komu se líbí něco neobvyklého, do toho spadají i módní výstřelky, každý si nosí a nosit bude, co chce, to ještě neznamená, že je divný, spíš zvláštní a koukám, že lidí, kterým se třeba zrovna tohle nelíbí, je víc, než dost, takže takový člověk musí mít i hodně odvahy a taky pevný nervy, aby ho nenapadlo za pitomý kecy a přiblblý ksichtění jiných lidí na svoji adresu po někom vystartovat a říct mu něco od srdce. Čecháčka poznám podle oblečení už z dálky, kdyby byl jediný ze sta, protože právě naši chlapi se neumí oblíkat vůbec .http://www.vipstory.cz/…

Zlatý

už iba čakám, kedy si požiadajú o registrované partnerstvo s divoženkami, srnkami, vílami, laňami, diviačicami, prípadne trpaslíkmi, trolmi, škriatkami a to všetko bez ohľadu na pohlavie a náboženskú orientáciu.

;-Q

Tak jako mužovi se mi to líbí :D
Doplňuji:
A ještě k tomu jsem vousofil :D

Mě se to teda vůbec nelíbí.
Je to další výstřelka mody,jen se chtějí zas někteří předvézt v jiném světle a dělají ze sebe blbce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.