Shuffle

Libí se Vám jméno Valentina?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano (proč)

Ano. A proč by nemělo ? Znal jsem jednoho Valentina, byl to moc hodný a seriozní člověk. Už zemřel.
Každé jméno je pěkné, když se pěkně říká

Další odpovědi
anonym

Jiná odpověď (jaká)

Psáno Valentýna by se mi to líbilo víc. Je to tak češtější a pro mé ucho i jazyk stravitelnější.

anonym

Ano (proč)

Možná tví vrstevníci už ani nevědí, že jeho nositelka (Valentina Těreškovová), byla 1. ženou ve vesmíru!

terry

Ano (proč)

Jak proč? Prostě se mi docela líbí.

anonym

Ano (proč)

protože zní tak rusky!

Alča M.♥

Ano (proč)

Docela jo, není špatné. Místo svojeho jména bych se s radostí jmenovala Valentina. Taky nesnášíte svoje jméno?

Heřman

Ano (proč)

Valentina (Valentin) jako svátek zamilovaných je romantické.

filva

Ano (proč)

Zungu

Ne (proč)

nevím proč,ale nelíbí se mi