sottka

Líbí se vám jméno RJ

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

U mně je favorit JR!

Další odpovědi
anonym

Ne

Chudak dite ( nebo dotycny ).
Ale je to podobne jako -iv-. 🙂

anonym

Ne

Není to přirozeně vyslovitelné, připomíná zkratku a pro starší je to povinný ruský jazyk, z něhož se muselo i maturovat.

barnajka

Ne

Evokuje ve mně iniciály osoby, kterou bych nejradši nakopala do zadní části těla (myslím té sedací :)

Ponytail

Ne

To je jméno?

BENYTA

Ano

Vždycky jsem si přála jmenovat se ÁRDŽEJ !

Kubas11

Ne

mě se líbí DJ

hornik.

Ne

To je Ráclav Jlaus nebo Rarel Jott? Nebo že by Rucie Jílá?

Džanička

Ne

A dodela by mě zajímalo, jak se to vyslovuje..

fg

Ne

Všichni uživatelé to špatně pochopili.Autor otázky nejspíš myslel,že je to americké jméno.Mě se každopádně nelíbí.Připomíná mi jméno z jednoho idi*tského animovaného filmu.