Shuffle

Líbí se vám jméno PATRCIK A OLIVER?

Nejlepší odpověď
anonym

Jinak (jak)

Kdybych žila a bydlela v nějaké anglosaské zemi tak asi ano.Takové jméno se špatně vyslovuje a zdrobňuje a samotné dítě si s tímto jménem dlouho nebude umět poradit.Také záleží na příjmení.Kombinace jméno+příjmení někdy nepůsobí vhodně.Znám případ ve vedlejší vsi,kdy v rodině s příjmením Holub dali jména chlapcům postupně takto:Oliver,De­nis,Kevin. Prý proto,že kluci budou hrát hokej a s takovým jménem se jim v rodiči plánované zahraniční kariéře bude lépe dařit.Podotýkám,že oba rodiče jsou farmáři a ten nejstarší chlapec skutečně už dojíždí denně do krajského města na hokejovou školu…:D

Další odpovědi
anonym

Jinak (jak)

Shufle, kolik jmen ještě budeš dnes testovat? Klidně v tom pokračuj, ale bylo by od Tebe hezké vzít v potaz také nějaké ryze české jméno. Máme jich skoro plný kalendář.
Ne, cizí jména se mi pro české děti nelíbí.

Heřman

PATRICK ano / OLIVER ano

Například:
Patrick Swayze
Oliver Twist

filva

PATRICK ne / OLIVER ano

anonym

PATRICK ano / OLIVER ano

Zungu

PATRICK ano / OLIVER ano