Pokročilý

Líbí se Vám ještě po letech Mr. Bean?

Teď když na Primě budou vysílat Prázdniny Pana Beana mě napadla taková otázka. Zasmějete se při jeho srandovních scénkách i když jste je viděli třeba 10x? Mě teda opravdu dostanou i kdybych některou z nich viděl i 100x.

"Mr. Bean" je pro mě opravdový bavič.

Jaký máte názor vy.Taky se Vám tak líbí jak mě,nebo Vám to příjde trapné? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mě se líbí, ale ne ve filmech, jen ty krátké příběhy. Je to takové geniální pokračování němých komedií, když se to moc mísí s mluveným slovem, přijde mi to násilné. Jako míchat Chaplina s Allenem.
A pak jsem ho ještě kdysi viděla v divadle, také v nějakých skečích a to bylo hodně dobré.

Další odpovědi:

Stříbrný

Mně se Mr. Bean líbí. Vždy se zasměju a můžu ty díly vidět stále a stále dokola.. :-) Obdivuji tu mimiku obličeje i jeho gestikulaci. Sice nevyhledávám v televizi, kdy ho uvidím, ale když už tam náhodně běží, ráda se aspoň na chviličku zastavím. :-)

Zlatý

Mně se také stále líbí,vždy se nasměju a vůbec se mi neokoukal,pro mě je pořád stejně vtipný...

Zlatý

Samozřejmě, i po několikáté nacházím nové a nové věci

Zlatý

jo jo taky ho mám pořád stejně ráda, ale víc Jima Carreyho..

Zlatý

Nejen Mr.Bean,ale rád se podívám na Chaplina,Friga a L a H.

Zlatý

Já Mr.Beana opravdu odjakživa strašně nesnáším.Ale tím se vůbec nenechej odradit,asi jsem divná,ale nikdy jsem se tomu co předvádí nezasmála,spíš kroutím hlavou a zdá se mi to trapný.Ale zrovna se minule holky v angličtině bavily,že se jim to taky líbí.Akorát mě a mojí sestře - dvojčeti se to nelíbí.Naši chlapi vždycky říkají:"Nejste vy náhodou dvojčata?"

Bronzový

Je málo věcí o kterých musím říct že je nesnáším a Mr.Been je jedním z nich.
Možná že jsem ho jen nevydržela dostatečně dlouho, nebo že jím byl nadšený můj šéf, ale zpočátku jsem si myslela že stejný názor jako já musí mít všichni a pak jsem zjišťovala že opravdu převládá jeho obliba. Takže mi to je dál nepochopitelné.
Ale moje dcera začala říkat o mnoha mých oblíbených věcech že jsou ubohé a trapné...takže zřejmě bude platit to první: neznám ho tak dobře abych v něm nalezla to kouzlo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.