Avatar uživatele
kocickaaa

Libi se vam jak se ted nosi takove tymoderni holinky?

Mam moznost je mit zadarmo,ale nevim co si o teto mode mam myslet..diky za nazory:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4598 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Pro mladé slečny ano, já bych v tom nevyrazila 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

Myslím že jsou nejen velmi in ale mimo to jsou nesmírně praktické do podzimního či jarního počasí, dají se koupit v mnoha barvách a vzorech i se zateplením…pokud teda mluvíme o stejné věci-já jim totiž říkám gumáky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Mě se docela líbí, ale štve mě, jak se z toho dělá masový trend a holky to nosí i místo normální obuvi. Moderní nebo ne – pořád je to holinka, bota z gumy. Nikdo mě nepřesvědčí, že v takové botě noha normálně „dýchá“. Oproti těm starým klasickým holinkám je rozdíl jen v tom, že tyto moderní jsou krásně barevný a u těch dražších modelů se dá na lýtku přezkou regulovat šířka.
Určitě jsou bezva nárazově do podzimních plískanic, kdy se v normálních teniskách-hadrákách vyjít nedá. Ale nosit je každý den, na jaře, na podzim, v zimě, v létě…to už značí tupou posedlost módou a módním diktátem.
Jestli máš možnost mít jedny holiny zdarma, určitě je ber – pokud je využiješ, můžeš si gratulovat, jak jsi krásně ušetřila :) Sama výhledově plánuju, že bych si jedny pořídila, ale ta cena mě odrazuje – pořád vyčkávám, až hlavní modní vlna pomine a cena půjde dolů o takových 80–90% :D Asi se nedočkám, ale dát za kus obyčejné gumy 1200–1500Kč, se mi fakt nechce :D

http://barevne­holinky.com/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monie

Jsem „mladá slečna“, ale stále nechápu tenhle „trend“. Jsem z vesnice a kdybych si vzala holínky, které nosí máma na zahradu tak mě asi ty měšťačky ukamenují pohledy, ale to že je nosí také, akorát v jiné barvě jim nevadí…prostě nad některýma věcma mi zůstává rozum stát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Martulka0408

Ahoj, mně se líbí a moc. Navíc v dešti jsou hodně praktické :) Třeba tyhle jsou úžasný :) http://www.otto-shop.cz/d-9400695-gumove-holinky-esprit.html

před 4573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Mohu se zeptat, co jsou „moderni holinky“? Holinky alias gumaky pouzivam uz asi 20 let, o „modernich holinkach“ jsem neslysel. Copak to je? Cim se lisi od normalnich holinek?

před 4598 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

A pokud to jsou normalni holinky, jake myslim ja, pak jednoduse: vyuzijete je? Pokud ano, tak je asi jedno, jake jsou, hlavne ze jsou fortelne. Pokud je nevyuzijete, pak je doma nema moc cenu skladovat ani zadarmo.

před 4598 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek