kocickaaa

Libi se vam jak se ted nosi takove tymoderni holinky?

Mam moznost je mit zadarmo,ale nevim co si o teto mode mam myslet..diky za nazory:)

Nejlepší odpověď
Deli

Pro mladé slečny ano, já bych v tom nevyrazila 🙂

Další odpovědi
salsa verde

Myslím že jsou nejen velmi in ale mimo to jsou nesmírně praktické do podzimního či jarního počasí, dají se koupit v mnoha barvách a vzorech i se zateplením…pokud teda mluvíme o stejné věci-já jim totiž říkám gumáky.

barnajka

Mě se docela líbí, ale štve mě, jak se z toho dělá masový trend a holky to nosí i místo normální obuvi. Moderní nebo ne – pořád je to holinka, bota z gumy. Nikdo mě nepřesvědčí, že v takové botě noha normálně „dýchá“. Oproti těm starým klasickým holinkám je rozdíl jen v tom, že tyto moderní jsou krásně barevný a u těch dražších modelů se dá na lýtku přezkou regulovat šířka.
Určitě jsou bezva nárazově do podzimních plískanic, kdy se v normálních teniskách-hadrákách vyjít nedá. Ale nosit je každý den, na jaře, na podzim, v zimě, v létě…to už značí tupou posedlost módou a módním diktátem.
Jestli máš možnost mít jedny holiny zdarma, určitě je ber – pokud je využiješ, můžeš si gratulovat, jak jsi krásně ušetřila :) Sama výhledově plánuju, že bych si jedny pořídila, ale ta cena mě odrazuje – pořád vyčkávám, až hlavní modní vlna pomine a cena půjde dolů o takových 80–90% :D Asi se nedočkám, ale dát za kus obyčejné gumy 1200–1500Kč, se mi fakt nechce :D

http://barevne­holinky.com/

Monie

Jsem „mladá slečna“, ale stále nechápu tenhle „trend“. Jsem z vesnice a kdybych si vzala holínky, které nosí máma na zahradu tak mě asi ty měšťačky ukamenují pohledy, ale to že je nosí také, akorát v jiné barvě jim nevadí…prostě nad některýma věcma mi zůstává rozum stát.

Martulka0408

Ahoj, mně se líbí a moc. Navíc v dešti jsou hodně praktické :) Třeba tyhle jsou úžasný :) http://www.otto-shop.cz/d-9400695-gumove-holinky-esprit.html

chudst

Mohu se zeptat, co jsou „moderni holinky“? Holinky alias gumaky pouzivam uz asi 20 let, o „modernich holinkach“ jsem neslysel. Copak to je? Cim se lisi od normalnich holinek?

chudst

A pokud to jsou normalni holinky, jake myslim ja, pak jednoduse: vyuzijete je? Pokud ano, tak je asi jedno, jake jsou, hlavne ze jsou fortelne. Pokud je nevyuzijete, pak je doma nema moc cenu skladovat ani zadarmo.