BEAES

Líbí se vám Dagmar Havlová jako žena?

A jako herečka? Kterou roli dle vás zahrála nejlépe?

Nejlepší odpověď
iceT

Divadelni role neznam,libila se mi v Holce na zabiti.

Další odpovědi
bigbít

Ve filmu jsem ji měla možnost ocenit ve starých československých filmech, tam byla podle mne opravdu dobrá, nové filmy jsem neviděla, ale jako manželka exprezidenta (ex první dáma) byla podle mne skvělá, bezvadně zvládala tuto roli a obdivuji, jak jejich manželství vydrželo, a stále drží…
Jako žena byla vždy krásná…

myšpulín

Je to sympatická ženská 🙂
V nejnovějších rolích jsem jí neviděla, ale příští rok bude v kinech s ní nový film, tak vyrazím.

mojitek

je to hééérečka…

Marsyas

Každopádně, babička to bude nádherná.

aramah

Líbí se mi jako herečka,jako ženu si netroufnu hodnotit.Je spousta filmů kde hrála ale vybrat ten nej to teď zrovna nevím.

ten který je

Jako žena vypadá stále dobře ale jinak je mi lhostejná.

cukrar

Velice pracovitá žena, asi i pohledná, slušná, líbí se mi více jak Veškrnová.

mosoj

Hlavně že se líbí Havlovi ! To už není herečka.
Doplňuji:
Nebo vlastně je!!!!!???

mosoj

mojitek : Vydržať, nezapoměl jsem !!!!

mojitek

Díííkyyyy 😉