Avatar uživatele
Matthew

Líbí se vám britský humor ??? :)

Britský humor, sem tam suchý, pochmurný leč někdy skoro až vtip bez vtipu. Né každému se britský humor zamlouvá, ale staré klasiky jako Monthy Python, seriály Black books, Young Ones, Blackadder, Red Dwarf a mnoho dalších, svoje kouzlo mají. Mně osobně britský humor nevadí :) Rád si vzpomenu i na Mr. Bean, v dnešní době nejspíš Little Britain nebo Misfits :) A co vy ??? :) Případně napište, co jste sledovali/sledujete =^)
Doplňuji:
:) Překladač jsem nepoužíval, ale chyba se může stát :) Díky za upozornění, příště si dám větší pozor :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, akvidzerp před 4040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

NO.

Ani ne, nějak jsem mu nepřišel na chuť, mám radši klasický český.
V třetí možnosti je chyba – v jednotném čísle se říká „another“ ;{)> ne vždy je první možnost uváděná v překladači správně :{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nerevarin

YES.

Doplňuji:
Pro mě je Červený Trpaslík nejlepší sitcom na světě. A rozhodně se podívej na Mighty Boosh, to je taky britský seriál. Dělají to dva maníci a je to neskutečně ujetý:) Bohužel to má jen 3 série.
http://www.csfd­.cz/film/235236-mighty-boosh/

Upravil/a: Nerevarin

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MonkeyKing

YES.

Doplňuji:
Red Dwarf, Monthy Python, atd.
To hold není ten trapný český švejkovský humor, kterému se smějí jen hloupí dělníci a kopáči!

Upravil/a: MonkeyKing

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vendys2

YES.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Podvodnik12

YES.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elis Pokorná

YES.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

YES.

Of course, miluju Black Books, Red Dwarf a IT Crowd :) myslím, že je v něčem podobný tomu našemu, častý černý humor je u mě vítán :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Misfits jsem sledovala a nesměl mi uniknout žádný díl 🙂

před 4037 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Matthew

Misfits je vcelku dobrý seriál, ale v češtině je to pro mě nekoukatelné :) Už jenom kvůli těm anglickým hláškám stojí za to přetrpět titulky nebo v lepším případě umět anglicky :)

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek