Bronzový

Líbí se vám britský humor ??? :)

Britský humor, sem tam suchý, pochmurný leč někdy skoro až vtip bez vtipu. Né každému se britský humor zamlouvá, ale staré klasiky jako Monthy Python, seriály Black books, Young Ones, Blackadder, Red Dwarf a mnoho dalších, svoje kouzlo mají. Mně osobně britský humor nevadí :) Rád si vzpomenu i na Mr. Bean, v dnešní době nejspíš Little Britain nebo Misfits :) A co vy ??? :) Případně napište, co jste sledovali/sledujete =^)
Doplňuji:
:) Překladač jsem nepoužíval, ale chyba se může stát :) Díky za upozornění, příště si dám větší pozor :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

YES. 86% NO. 14% OTHER ANSWER. 0%

Nejlepší odpověď

Zlatý

NO.

Ani ne, nějak jsem mu nepřišel na chuť, mám radši klasický český.
V třetí možnosti je chyba - v jednotném čísle se říká "another" ;{)> ne vždy je první možnost uváděná v překladači správně :{)>

Další odpovědi:

Bronzový

YES.

Doplňuji:
Pro mě je Červený Trpaslík nejlepší sitcom na světě. A rozhodně se podívej na Mighty Boosh, to je taky britský seriál. Dělají to dva maníci a je to neskutečně ujetý:) Bohužel to má jen 3 série.
http://www.csfd.cz/…

Bronzový

YES.

Doplňuji:
Red Dwarf, Monthy Python, atd.
To hold není ten trapný český švejkovský humor, kterému se smějí jen hloupí dělníci a kopáči!

Pokročilý

YES.

Pokročilý

Bronzový

YES.

Of course, miluju Black Books, Red Dwarf a IT Crowd :) myslím, že je v něčem podobný tomu našemu, častý černý humor je u mě vítán :)

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

Misfits jsem sledovala a nesměl mi uniknout žádný díl :-))

Bronzový

Matthew

Misfits je vcelku dobrý seriál, ale v češtině je to pro mě nekoukatelné :) Už jenom kvůli těm anglickým hláškám stojí za to přetrpět titulky nebo v lepším případě umět anglicky :)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.