Matthew

Líbí se vám britský humor ??? :)

Britský humor, sem tam suchý, pochmurný leč někdy skoro až vtip bez vtipu. Né každému se britský humor zamlouvá, ale staré klasiky jako Monthy Python, seriály Black books, Young Ones, Blackadder, Red Dwarf a mnoho dalších, svoje kouzlo mají. Mně osobně britský humor nevadí :) Rád si vzpomenu i na Mr. Bean, v dnešní době nejspíš Little Britain nebo Misfits :) A co vy ??? :) Případně napište, co jste sledovali/sledujete =^)
Doplňuji:
:) Překladač jsem nepoužíval, ale chyba se může stát :) Díky za upozornění, příště si dám větší pozor :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

NO.

Ani ne, nějak jsem mu nepřišel na chuť, mám radši klasický český.
V třetí možnosti je chyba – v jednotném čísle se říká „another“ ;{)> ne vždy je první možnost uváděná v překladači správně :{)>

Další odpovědi
Nerevarin

YES.

Doplňuji:
Pro mě je Červený Trpaslík nejlepší sitcom na světě. A rozhodně se podívej na Mighty Boosh, to je taky britský seriál. Dělají to dva maníci a je to neskutečně ujetý:) Bohužel to má jen 3 série.
http://www.csfd­.cz/film/235236-mighty-boosh/

MonkeyKing

YES.

Doplňuji:
Red Dwarf, Monthy Python, atd.
To hold není ten trapný český švejkovský humor, kterému se smějí jen hloupí dělníci a kopáči!

Vendys2

YES.

Podvodnik12

YES.

Elis Pokorná

YES.

RyuzakiKate

YES.

Of course, miluju Black Books, Red Dwarf a IT Crowd :) myslím, že je v něčem podobný tomu našemu, častý černý humor je u mě vítán :)

briketka10

Misfits jsem sledovala a nesměl mi uniknout žádný díl 🙂

Matthew

Misfits je vcelku dobrý seriál, ale v češtině je to pro mě nekoukatelné :) Už jenom kvůli těm anglickým hláškám stojí za to přetrpět titulky nebo v lepším případě umět anglicky :)