barnajka

Líbí se vám atmosféra na Odpovedi.cz?!

Vsadím se, že otázka tohoto typu už tady byla milionkrát, ale je to věc, co se může změnit ze dne na den. Takže se ptám ještě jednou: líbí se vám na Odpovědích? Teď, aktuálně, v těchto dnech?

Za sebe říkám, že mě se tu líbilo..ale už mě spadly růžový brýle. Pár z vás je fakt fajn, ale pár lidí mi taky dalo najevo, že tady nemám co dělat. Nikdy jsem se nikam necpala – takže odcházím.

Vám, co jste byli v pohodě, děkuju…a vám blbečkům vzkazuju, že můj odchod NEROVNÁ SE vaše vítězství. To prostě jen dokazuje, kdo z nás má větší úroveň.

Díky, dobrou noc – a ať se vám v životě daří.

Doplňuji:
Prima dopoledne všem!
No já taky nechápu, proč tolik scén okolo 😉 Vždyť o nic nejde!!! To, že jsem tu těch pár dní byla, byla víceméně náhoda – nikdy jsem to neplánovala. Takže moc nechybělo – a neznali jsme se (blíž) vůbec. A taky byste to museli přežít… :)) A jsem si jistá, že byste to přežili úplně v pohodě a fungovali byste tady společně způsobem, jakým jste fungovali do té doby. Takhle to musíte brát :)
Já pro svůj odchod mám svoje důvody – během dne si zkusím chvilku sednout a nějak to sepsat. Sem to dávat nebudu – prevence je prevence :) Jestli to někoho bude zajímat, můžete mi na sebe poslat kontakt – a já to pak všem přepošlu.
Víte, ono jsou chvíle, kdy ústup neznamená prohru, ale naopak vítězství. Já to tak teda beru.
Popravdě jsem nečekala, že na moje oznámení bude tolik reakcí. Vím, že oznamovat nic není potřeba, prostě se „spakuju“ a mizím.. Vůči vám dobrým dušičkám mě ale přišlo slušný říct aspoň pár slov.

Rozhodnutá jsem definitivně. Účet si na radu jednoho z vás zatím neruším, takže definitivní není vlastně asi nic…Zatím se ale vracet nehodlám. Je v tom víc věcí, třeba mě pak pochopíte.

Takže když to shrnu: nešilte, nic se neděje! Odchází jeden, přijde deset dalších. Že je to tak, Bičiště?! Ten jediný z vás všech tady má rozum :))))

Těm, co tu teď „potkávám“ naposledy, přeju ještě jednou do života jenom to dobrý (a hlavně co nejmíň hlupáků v cestě),… a všem dohromady přeju dobrou chuť, pokud vás v nejbližší hodince čeká nějaký výborný oběd.
Mějte se, barnajka

A úplně závěrem jeden fóreček – je sice primitivní, ale mě dneska docela pobavil :)

Říká manželka mužovi: „Já jsem tak roztržitá. Chtěla jsem ti koupit kravatu a koupila jsem si kabelku.“ :))

Nejlepší odpověď
iceT

Škoda,přeškoda,že zas jednou jeden zajímavý človíček odchází…škoda.
A já bych just zůstala…tady ten server snad není jen pro vyvolené,ale pro všechny ne?

Další odpovědi
led

Barnajka,
po tak krátkej dobe sa vzdávate?
Vy, dcéra národa, ktorý mal heslo:
„napřátel sa nelekejme, na množství nehleďme! Hŕŕ, na ně!“
Treba prekonať prvé začiatky.

PS. pre Bičiště,
ale tých zostávajúcich 10% sú perly!

stana73

Plně souhlasím s DUDU.Nechápu,co se tady stalo a to vaše tajemno tomu nepomůže.Sáhodlouze se tady loučíte,ujišťujete sebe i okolí,že jste vyhrála nad hlupáky tím,že si balíte saky paky.Pak tady zase všechny utěšujete,že se nic neděje.Jestli někde zveřejňujete svoje názory,tak musíte počítat s tím,že ne každý souhlasí a být tak trochu splachovací.Já to neberu jako vaše vítězství,spíš to zavání-Nejslabší,máte padáka!

coco

Nejsem tady dlouho a nerozumím,co se stalo.Zřejmě sis vzala něco moc osobně?
Pokud se mi některé dotazy nelíbí,tak na ně vůbec nereaguju.A když někdo vyjádří svůj názor,má na to právo,stejně jako Ty.Tak hodně zdaru…

johana 56

Žádné společenství není dokonalé.Nejsem na těchto stránkách dkouho,na počítač mám tak hodinku denně.Odpovědi na otázky ve všech kategoriích jsou na vysoké úrovni a určitě jsou přínosem pro ty,kteří nevědí a ptají se.Zábava je relax.Napadání neberu.A bodování-neřeším,život přináší větší ztráty.

Terryle

Už jsem tu zažila i spoustu lepších časů, ale i nějaký horší. Už mě to sem tak netáhne, ale být se tu dá. A ono je to vlastně dobře, aspoň u toho nesedím celý dopoledne / večer, jak se mi dřív taky párkrát povedlo…
Odejít je Tvoje rozhodnutí – jak myslíš. Ale je škoda, že odchází lidi jako Ty, co byli v pohodě a rozumně se ptali a odpovídali… Pokud se rozhodneš pro návrat, určitě se tu najde pár lidí, kteří Tě zase přivítaj zpět :o) Díky a ať se daří i Tobě.

dudu

Přiznávám bez mučení, že některým zde publikovaným názorům nerozumím. Kdo jsou ti vyvolení, kteří si přivlastňují právo znechucovat pobyt na těchto stránkách těm hodným. Až na několik vyložených exotů zde vidím sešlost sympatických lidí, které spojuje zájem se společně pobavit, vyměnit si názory a pomoci potřebným. Určitě došlo k jakési generační výměně a i když jsou nyní otázky i odpovědi jinak profilovány, nevidím zde náznak palácové revoluce. A nějaká ta černá ovce se přece objeví v každém stádečku.

Miroslavst

Barnajko, já patřím k těm, kteří odešli, dokonce z jednoho důvodu jsem požádal adminy, aby mě úplně smazali. Nevydržel jsem to a vrátil jsem se.
Dnes již sem chodím jen občas a taky žiju.
Našel jsem si zde pár kamarádů a kdo mě zná, tak ví i víc.
V současné době nesleduji odpovědi tak jako tomu bylo dříve, prostě jen příjdu, nahlédnu a zase odejdu.
Je pravda, že atmosféra se zde střídá. Jednou jsou na sebe lidi jak cukrátka a jindy by se sežrali navzájem. Jednou se zde řeší to a podruhé zase ono. Když už ne něco z těch dvou předchozích, najde se důvod další a je zase bitka.
Sice tě neznám, jen jsem si stačil všimnout, že nejsi až tak „zlá“ a bohužel těm se zde moc dobře nevede.
Nevím, co se ti stalo, ale nic si z toho nedělej.
Už to tu není co bývalo. Ani ti dřívější, řekl bych průkopníci zde již nejsou, což je škoda, ale ať. Bavíme se jinde a jinak.
Mimochodem, ti kteří se snažili nás vyštvat, také nevyhráli a jsme nadále sami sebou.
Pokud chceš vědět víc, klidně mě kontaktuj, pokud ne, buď ráda a doufám, že to tak nebylo, že se ti nestalo nic hrozného.
I tobě ať se daří.

Bičiště

Lidi vy děláte, jak když vám umřel strejček. Je to zbytečný, vždyť se tu stejně z 90% mlátí prázdná sláma.
Doplňuji:
Doplňuji: Přesto, že to hodnotím kriticky, nikoho za zcela zjevně hloupé otázky i odpovědi nekritizuji.Nejsem z těch, kdo zde masivně vystupují,ale rád si tu počtu a rozdám příslušný počet palců.Je to tady zajímavá sonda do myšlení lidí. Možná,že na tom jednou nějaký účastník udělá doktorát.Buďme rádi, že nejsme všichni stejní!

Zdroj: odpovědi.cz

SajmonModer

Barnajko co to děláš, proč trháš partu? Co se stalo? Proč hodní lidé odsud odcházejí? Já to nechápu ☹

dědapetr

Tak neodcházejte a zůstaňte už kvůli těm kteří za to stojí.Nenechte se rozházet když Vás to tu bavilo.Pokud je to nezvratné rozhodnutí tak hodně štestí.

franku

Nevím vo co gou?Teda dle mého když se mi nelíbí řekněme třeba v hospodě,tak se sbalím a jdu domů nebo do jiné hospody.Není třeba dělat tolik povyku pro nic.

Rufus

Také to musím řešit diskuzí kvůli uzamčené otázce. Já tady jsem tak asi rok, snažím se nepokládat zbytečné otázky, které mohu na netu dohledat jinde, z toho důvodu jsem jich moc nepoložila. Ale když už, tak odpovědi byly fundované, šly k věci a i ty, které neporadily, tam jsem cítila srdíčko a radu hledat jinde…Tady přece není žádné chatování, chceme jen radu a malou osvětu, tak proč z toho vytvářet nějaké násilné uzávěry?

dj.david1234

Jelikož, je otázka uzamčena tak odpovím zde, jsem rád za odpovědi.cz …
chodí sem podle mě hodný lidi, co chtějí pomáhat :)