Líbí se mi jedna holka, co s tím?

AhojQy, moc se mi líbí jedna holka, ale nevím jak jí to mám říct, jestli by chtěla se mnou chodit.
Dokonce ji mám i v přátelích na FB-ježiš, to byl nejšťastnější den mýho života, když si mě přidala :)
Co jí mám říct?
Poradíte, díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Zeptej se jí, jestli by nechtěla s tebou chodit.

Další odpovědi
quentos

Viz starší odkazy: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=l%C3%ADb%C3%AD+hol­ka
Ale předpokládám, že se jedná spíše o parodii na otázku, zejména na obdobné zde již položené…

venkovan

Jenom jedna?

RyuzakiKate

Otevři si četovací vokno a napiš: AhOjQy, PoPísMeNkUjEsH??? :-**

Natty*

Podívej se do archivu. Tato otázka tu byla položena už vícekrát!

Lukasy

Na FB je tolik blbosti s kteryma ji mužeš požádat o chozeni…

Sůwa

Máš to špatně napsaný, chybí ti tam ty hrubky 😁