Supermáán

Líbí se mi jeden kluk ve škole napsala jsem mu a on mi řekl, že jsem vlezlá, ale chci mu ukázat, že o něj vážně stojím..

Líbí se mi jeden kluk ve škole napsala jsem mu a on mi řekl, že jsem vlezlá, ale chci mu ukázat, že o něj vážně stojím…Co mám dělat? Děkuji za odpovědi.. Moc mi to pomůže))

Nejlepší odpověď
Pájo

Takhle to prostě nefunguje!
Za jeho upřímnost mu poděkuj, pusť ho z hlavy a hlavně si nic nedokazuj.

Další odpovědi
marci1

Vyjádřil se, vem to na vědomí, měj svou hrdost a už nedělej nic.

terry

Když ti řekl to, co ti řekl, tak se mu rozhodně nevnucuj.