packa

Líbí se mi jeden kluk…může mě chtít také?

Líbí se mi jeden kluk, je pěkný. Ale nevím jestli mě chce taky, poraďte, co si myslíte o tomto?: Pořád se na mě dívá, usmívá se, ale nevím jestli mě chce? Co si myslíte? Když se na mě usmívá, dívá se atd. Myslíte že mám šanci?

Nejlepší odpověď
bolak

Když se na tebe dívá, tak tě chce. Jednoznačně.

Další odpovědi
Reezo

Jestli se na tebe dívá, tak se mu nejspíš líbíš. úsměv a pohledy znamená chtíč. Otázka je jestli ho sbalíš ty nebo budeš čekat na to, jestli on náhodou nesbalí tebe. Začni sním komunikovat, to určitě pomůže 🙂

manykerka

Pokud se usmívá, tak tě nejspíš chce. Ale mě dělal kluk to samé a to jen proto, aby měl někoho v záruce takže to neber tak vážně a zkus se s ním spíš nějak sblížit a vyzjistit víc :)

marci1

Určitě se mu líbíš.