kajda

Líbí se mi jeden kluk..

Líbí se mi jeden kluk v jiné třídě, ale chodím tam dost často za kámoškama.. Kluk o mě jednou řekl svymu kamošovi, že jsem hezká .. :) Ale potom už nic… Jenom občas si všimnu, že jeho kámoš mu „nenápadně“ ukazuje že jsem za ním atak. Ale mě přijde, že si mě moc nevšímá.. :/ A na facebook si mě ani nepřijal do přátel! Poradte díky!

Doplňuji:
No jo.. ale jak mu to mám říct nebo napsat? :D Díky

Nejlepší odpověď
bolak

no vidíš, žekl o tobě že seš hezká tak teď jseš na tahu ty…

ty už víš co si o tobě myslí, takže předpokládá že kdybys to cejtila stejně, tak mu to dáš nějak najevo a vzhledem k tomu že od tebe žádnej signál nedostal, vydedukoval že nemáš zájem…

přece nechceš aby za tebou dolejzal jak jednooký štěně…

Další odpovědi
Teky

Dej tomu volný průběh a pokus se neco naznačit :D Určitě o tebe zájem alespon trochu má podle to ho co píšeš…

quentos

nejsi první ani poslední, třeba pomohou starší odpovědi na podobnou otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-naznact-klukovi-ze-se-mi-libi-a-jak-si-ho-ziskat?podobna=1

BANAN93

řekni mu to maďarsky

aramah

Už zase?