líbánííííííííí

ahoj moly byste mi pomoct v líbání??? Jako nějakej návod nebo tak eště jsem se nelíbala ale líbí se mi jeden kluk a chtěl by semnou chodi ale já se bojimm, že to líání pose... aon pon celý třídě rozhlásí nějaky kecy můžete mi teda pomoc jak na to??? Budu vám vděčná děkuji.....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Milá Betynko nemáš se vůbec čeho bát. Líbat umíš už od narození! Také jsem měla stejné obavy jako ty, ale když to prišlo, najednou jsem si uvědomila, že líbám. Líbat umí každý. Je to jev podobný třeba tomu, že miminko saje od maminky mléko, že miminko hned po narození dýchá apod. Určitě poznáš tu pravou chvíli, kdy má k líbání dojít. Neboj, na 100% to poznáš. Já taky tomu nevěřila a měla obavy, že nevím, kdy je správný čas, ale to prostě ucítíš. Nech se vést svými city. A líbání? To zvládneš levou zadní. Věřmi. Prostě to poznáš, kdy je správná chvíle na líbání. Dotkněte se společně svými rty, které budou malinko pootevřené a pak uvidíš, jak se to rozjede. Moc ti držím palečky :-)) A hlavně se ničeho NEBOJ! Není důvod.. :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

mírně otevři ústa a nech se vést klukem a opakuj to,co je ti příjemné.

Bronzový

Drahé děvče, jak může někdo hodnotit jestli ten druhý umí nebo neumí líbat. Pokud kluk nedokáže dívku vyhecovat k líbání, je to jeho chyba. A co se týče těch keců, s klidem si je vyslechni a doplň větou, to je zajímavé, kdýž byl se mnou tak se místo líbání styděl a najednou ví jak líbám. Jistě že to nebude pravda ale bude to jedno nepravdivé tvrzení proti dalšímu nepravdivému tvrzení a navíc pokud kluk veřejně hovoří o intimních chvílích prožitých z dívkou a líbání k nim patří(i když se dnes stávají věcí veřejnou), rychle se ho zbav. Dovedeš si představit co o tobě může roztrousit když tě bude milovat ale co roznese až láska pomine a on tě bude nenávidět?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.