Anette

Jak na první líbání?

Zdravím, potřebuju váš názor, je to otázka spíš na bravo.cz,ale nepotřebuju názor 13tiletých,tak píšu sem :) o víkendu se stala neuvěřitelná věc, na jedné akci se objevil kluk,který se mi už dlouho líbí a sblížili jsme se,dokonce jsme se líbali,jenže já moc zkušeností s líbáním nemám a navíc jsem byla dost pod vlivem alkoholu a ted musím přemýšlet nad tím,jestli vůbec umím líbat…přišlo mi to takový zvláštní,všichni říkali,že až ten čas přijde,tak že mi to půjde samo,to se mi ale nezdálo..ja prostě furt nevím,jak správně na to a je mi to hrozně trapný…

Odpovědi
marci1

Asi jsme skoro všichni měli obavy, jak první líbání zvládneme a že to asi neumíme. Je pravda, že to potom jde úplně samo a člověk nepotřebuje ani návod, jak na to. 🙂

Magix.cz

Tak 13 mi už dlouho není :) Tak třeba já mám raději líbání pomalejší, né žádný tornádo s jazykem. A ještě takový jemný srandičky, jako chytit toho druhého zuby za jazyk (opatrně :) ) nebo za ret.